Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól "megengedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól "megengedett egy kapcsolat"?

Figyelt kérdés

Mármint nem arra gondolok ,hogy menjünk is az ágyba még 16-17 év alatt hanem ,randi ,kedveskedés a másiknak, megöleljük egymást, néhány szájra puszi :)

Anyukám sokszor mondja ,hogy ha (pl. csókolózós jelenet megy a TV-ben, vagy szerelmes film) ",hogy neked még ,ugye nincs pasid?!?! Mert ha ezt meglátom akkor fuuuu." Pedig nem adok rá okot ,hogy ne bízzon bennem mindig mindent megbeszélünk időben hazaérek stb. de most megyek hetedikbe és már nem vagyok 9-10 éves ,hogy fogalmam sincs a szerelemről, és néha már úgy érzem ,hogy ez hiányzik ,de ha belevágok ,hogy "Igen most szerzek magamnak egy fiút!" akkor elfog a félelem ,hogy még nem-e túl korai és ,hogy és mi lesz. Ti ,hogy látjátok ezt?

Köszönöm a válaszokat! 13/L



2013. aug. 22. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

18 éves kor alatt csak bohóckodás általában, de a pasik nagy része még 25 évesen sem tud komoly kapcsolatot kialakítani... Egyénfüggő ez is. 15 évesen még legóztam, úgy akarj 13 évesen a nagyok után menni kislány. :D

beszarás hová jut ez a világ...

2013. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen ligh kapcsolat nincs korhoz kötve ha szeretnéd csináld ennyi. És az a jó hogy úgy gondolod vársz még 16-17 éves korodig az már úgy mond "elfogadható". Viszont arra fel kell készülnöd hogy ha befogsz egy pasit az nem biztos hogy csak ennyit akar és nem lesz hosszú életű a kapcsolat. Ha pedig találsz egy olyat aki képes várni a sex-el 3-4 évet akkor zsír minden.
2013. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mar az oviba is volt egy csomo szerelmem :) Altalanosban mar szinte megtortent :P Kesobb mar csak csiszolgattam a tudomanyt :D
2013. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha elég érett vagy (meg persze a kiszemelt áldozat is :D) akkor holnap kezdheted
2013. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem korai én 12 évesen már csókolóztam és nincs vele baj (szerintem) 14 évesen elvesztettem a szüzességemet (ezzel már egyesek szerint van baj.) nem korai 13 évesen járni valakivel. csak próbáld meg egy fiúval aki tetszik és lehet hogy te is tetszel neki... így kezdődnek a boldog kapcsolatok.
2013. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 he.csongi válasza:
szerintem csak úgy ne határozd el hogy valakivel járni fogsz akkor járj valakivel ha azt a valakit szívből szereted
2013. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj, ha ennyi idősen barátod van\lesz. Ez a normális. Fiatal vagy. Ismerkedj! Ne akarj egyből egy fiúnál megállapodni. Nem korai szerintem.
2015. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!