Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy több az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy több az egoista lány, mint egoista fiú?

Figyelt kérdés
Sokszor olyan lányok is nagy egóval bírnak, akik nem is tartoznak a szép kategóriába. Van, hogy kövér lányoknak akkora egója van, hogy csak nézek. Szerintem azéert van, mert még az ilyen lányoknál is sok ostoba csicska próbálkozik be és ettől van akkora egójuk. Meg hát ugye vannak a fura arcszerkezetű lányok, ők is nagyon egoisták, de persze a legtöbb egoista csaj tényleg szép, sajnos. Gondolom mindegyik azért ilyen egoista és kegyetlen, mert sok ostoba nyalizik nekik. Én sosem nyalizok, sőt megmondom a magamét, de hát sokat nem érek vele, hiszen ezek már véglegesen elromlottak, sajnos.

2013. aug. 22. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ja, észrevettem. Meg azt is, hogy a mai fiúk olyan puhap*csök lettek, hogy nem is csoda, ha egy lánynak több önbizalma van...
2013. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát igen, nagyon egoisták. Még jó, hogy én nem vagyok az.

Én csak egyszerűen tökéletes vagyok. :D F

2013. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
s miért lettek puhap..ök a srácok? csak mert képtelenek megfelelni az elvárásoknak? :)
2013. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
hát van elég mind két nemnél...
2013. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
jah igen úgy több önbizalmatok van ha a fiúét porig alázzátok :S
2013. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, kedves kérdező ! ;)
2013. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
# 3 Azt most ne keverjük ide, hogy miért.(inkább a média, meg ilyen dolgok miatt...) De férfiként én is nagyon jól tudom, hogy a nőknek hihetetlen elvárásaik vannak mostanság.
2013. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el,hogy miért nem tud mindenki olyan tökéletes lenni mint én????

Tényleg olyan nagy elvárás ez?

Nem kell mondanom,hogy ki van a bráner..

18f

2013. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

És miért baj ha egy kövér lánynak egója van, vagy egy csúnyább lánynak? Tudod amíg nem ismered ne mondj róla véleményt... abszolút nincs nagy egójuk. És tudod miért? Mert ilyenek és az olyan emberek mint te is elítéled őket azzal, hogy lekövérezed, lecsúnyázod stb. Pont a "nagy egójával" próbálja azt takarni ami legbelül van. Nem tudhatod hányszor sír éjszakánként. Na meg... sok ostoba csicska... Te mégis minek képzeled magad? Ki vagy te hogy lecsicskázd az embereket? Te sem vagy különb.... sőt még szánalmasabb mint azok akik legalább mernek lépni.



És akkor a következő mondat:

"Gondolom mindegyik azért ilyen egoista és kegyetlen, mert sok ostoba nyalizik nekik"


Szóval... 1.: nem minden lány aki szép egoista

2. attól hogy valaki neked nem szép attól még másnak lehet a tökéletes megteremtője

3. kegyetlen.... kiszúrtak veled öcsi? és most mindenki rossz meg gonosz? jujjj.... -.-"

4. ostobák.... miért? mert ők megpróbálnak egy lány közelébe férni?



Valamint, nem csak a lányok, a fiúk egója sokszor jóval nagyobb mint a lányoké. Főleg azoké akik azt hiszik magukról, hogy megkaphatnak akárkit, aztán egyszer majd jó pofára esnek.


"ezek" szó helyett használj egy emberibb jelzőt, nem tudom te mit szólnál hozzá ha azt mondanák rád: 'ez'.

2013. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

észre, hát sajnos a mai világ, amiben élünk.. ennél már csak rosszabb lesz sajnos... a mai lányok, illetve fiúk, azt hiszik a szépség, a pénz, és nagyképűség a minden.. hogy mindenkinek az jön be.. pedig szerintem k**vára nem ezek az elsődleges dolgok, hanem a belső értékek...

19/L

2013. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!