Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érzem, amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem, amikor egy férfinak etszem? Miért nem veszem soha a jeleket? Valaki ötleteket?

Figyelt kérdés

Elmúltam 20 éves, de soha nem veszem észre, hogy most bejövök valakinek, vagy csak emberként bír. Miért?


Volt, amit túlreagáltam, mást meg amikor kellett volna, nem vettem észre.


Adjatok már tanácsokat, mire figyeljek stb?


Van egy srác most, akit nagyon kedvelek, nem tudom eldönteni, hogy kölcsönös-e, nem akarom őt is elhalasztani. :(


2013. aug. 23. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pasiként voltam mindig ilyen :) ha egy lány rám néz az utcán és mosolyog,sosem tudom eldönteni hogy mosolygott rám vagy röhögött rajtam :DD
2013. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valakit nem ismersz és csak úgy elkezd veled beszélgetni 99%, hogy akar tőled valamit. Egy olyan sráccal te se kezdenél el csak úgy beszélgetni aki nem tetszik. ha fiú csak úgy megismerkedik veled az azért van mert tetszel neki.
2013. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De most nem idegenrl van szó. Ismerjük egymást látásból. Hasonló tanulmányokat folytatunk, csak nem egy helyen. Viszont egy helyen van közös munkánk, csak én más osztályon vagyok.


Megkérdezi néha hogy haladok. Ha meglát nem szól sokszor, de mindig a tekintete rajtam. Azt hittem véletlen, de azon gondolkodtam, ha 5 esetből 4-szer ez van, akkor lehet mégsem az.

Segítőkész velem, azt mondta érett vagyok, kitünök a többiek közül. Egyszer beszélgetett velem, közben megérintette a karomat, valamit éreztem akkor, de félek tévedek.

2013. aug. 23. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidd el ez nálam (fiú) is így van. Mintha ilyenkor bekötnék a szemem. Aztán amikor elmúlik az alkalom jövök rá hogy ez volt az Alkalom!! Szörnyű..
2013. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bizony, volt ilyenem utólag. Hónapokon át felhívott napiszinten stb... és én hülye hagytam elmenni, azóta is bánom, de álandóan morfondíroztam. Most utólag meg teljesen világos a dolog.
2013. aug. 23. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Komolyan, mit veszíthetsz, ha küldesz "válaszjeleket"?

Adj lehetőséget, hogy lépjen, szerencsére Te vagy a nő, így még nem is kell konkrétan lépned, csak kicsit közeledned, többet mosolyognod, neked is keresned :)

2013. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok fiúban. Én arra gondoltam talán még nem nőttem fel. De sokkal inkább lehet, hogy bizalmatlan vagyok. Gyanús, hogy valami ilyesmi lehet nálad is. Biztos betalál majd egyszer valaki egyértelműen (remélhetőleg olyan, aki neked is bejön) :) vagy másik eset, ha mohamed nem a hegy, a hegy egy meggy :D Hajrá!
2013. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!