Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért olyan fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért olyan fontos, hogy egy férfinak rövid haja, és borotvált arca legyen? Mi a baj a hosszú hajjal, és szakállal?

Figyelt kérdés

Sokan úgy gondolják, hogy az olyan férfi, akinek hosszú haja van, az b*zi.

Ezzel egyáltalán nem értek egyet, mert a folkerek, rockerek-művészek is gyakran hosszú hajúak (modern korra tekintve).

A régi időkben pedig köztudott, hogy gyakori volt a hosszú haj férfiaknál is, több ezer éven át.


2013. aug. 20. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Megmondom én neked: idegesítő. Ez így megfelel?

Régen nem volt villanyborotva, stb...

2013. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem szimplán nem jön be, de nem tartom bu/isnak.
2013. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló


Szerintem egyáltalán nem idegesítő, hanem előnyös.

Igaz, hogy nem volt villanyborotva, de voltak éles eszközök.

2013. aug. 20. 23:52
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen,ilyen ez az elcseszett világ
2013. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos....
2013. aug. 20. 23:55
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nincs vele bajom, sőt régen hosszú hajam volt, egyszerűen csak macerás volt már karbantartani, azért váltottam rövidre. A szakállat meg kényelmetlennek tartom személy szerint, de nincs bajom azzal, ha másnak van. Ne foglalkozz az emberek véleményével, csináld azt, ami neked tetszik.
2013. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a hosszu haj az jo,mondjuk nem a derékig érô,hanem pl vàllig.viszont a borosta nem jön be.
2013. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem mindkettő bejön.
2013. aug. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Ez az ideal most, mint pl. noknel hogy nagy legyen a mell de kozben nadszal vekony legyen, vagy husibb de aranyosan...

A tobbsegnek az jon be, es kesz.

A baratom pont hosszu haju, szakallas & borostas, meg szemuveges is meg a szemoldoke is kusza de szerintem rohadt aranyosan nez ki es imadom. >.<

2013. szept. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem alapjában rövid hajam volt, szinte semmi már, és nem voltam érdekes pasi


aztán megnövesztettem nagyon, első pillantásra meglepődtek páran, majd megszokták, végül átlagosnak néztem ki


végül lenyírtam az egészet normál rövidre, amire megint meglepődött arcokat "fúúúúúú de más vagy így" " áááááá de szokatlan a hajad" " jaj meg se ismertelek" visszajelzések jöttek, és végül az a tapasztalatom hogy minden csoda 3 napig tart...


Se röviddel se hosszúval nem jöttek össze velem a csajok annyi hogy a hosszú haj hamarabb zsírosodik sapka alatt meg csomót kell tökölni vele, szárítani se 1 perc. :)


Nem a hajon múlik a szerelem, mert mindig lesznek olyan rétegek akik ezt vagy azt képviselik, preferálják.


24/f

2013. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!