Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-lány barátság létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság létezik?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen!:)
2013. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.Nekem is van olyan lány haverom akivel mindent meg zudok beszélni valamit talán jobban is mint a fiúkkal.

Nem mondom hogy nem vágnám gerincre de nem az a célom vele..

17/F

2013. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha az egyik csúnya, akkor igen.
2013. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 viktor123456 ***** válasza:
Igen, utána. :-)
2013. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem eddig nem volt olyan fiú barátom, aki ne akart volna valamit :/ (lányokkal nem jövök ki valami jól)

de ettől függetlenül szerintem létezik fiú-lány barátság, ha tényleg az egyik sem akar többet a másiktól.

2013. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
háát én többet akarok,és tudja is.14/l
2013. aug. 23. 11:07
 7/13 anonim ***** válasza:

A fiúk a lányokkal nem tudnak barátilag lenni, maximum ideig-óráig. Aztán az egyik fél úgyis többet akar majd...amiből vagy lesz egy szép kapcsolat, vagy nagy durcizások közepette elválnak útjaik. Ilyen az élet...


Ha saját példámból indulok ki, akkor azt tudom mondani, h azért van, amikor létezik. Nekem olyan esetekben működött és működik most is, amikor a lány, mint lány nekem nem gyere be, pl mert eléggé túlsúlyos. Van két ilyen osztálytársam is, havercsajoknak is mondhatnám őket. :) Nem hinném, h rám vannak kattanva, mivel az egyiknek van barátja és a másiknak is mindig akad valaki...szóval szerintem ez tényleg barátság csak és egyikünk sem akar többet ennél. A "barátság extrákkal" esete pedig szóba sem jött...még (de én velük nem is tudnék elképzelni a jelenleginél többet). :D


Másik eset, amikor, ha interneten tartom vele a kapcsolatot, élőben nem láttam még soha, és még csak a hangját sem hallottam. Ebben az esetben megint csak működik a barátság.

2013. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért akarna kötelezően többet a másik?

Mi mindig egymással beszéljük ki a párkapcsolat,magánéleti de akár szexuális problémákat is.

Annyira ismerjük egymást hogy képtelenek vagyunk a másikra potenciális partnerként tekinteni pedig nem vagyunk rondák..

2013. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az egyik mindig többet (vagy inkább eleve mást) akar, tehát nincs.
2013. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!