Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Létezik fiú lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

Szerintem igen is meg nem is... És erre én vagyok az élő példa...

Hiszen meg ismertem egy 15 és egy 16 éves lányt 1.5 éve...

A 16 éves meg tetszett külsőre egyből a 15 éves egyáltalán még nem is néztem rá úgy se hogy lány csak mint haver..


De az idők változtak a 15 évesbe reménytelenül bele szerettem.. Nem tudok rá nézni úgy mint barátra...

Nagyon bele szerettem ... mai napig is szeretem

teljes szívemből.. bár ő csak barátként szeret engem de egy éve már ő érte fáj a a szívem..

a 16 éves viszont a legjobb barátom lett akit ismerek ő az a személy akinek tényleg bármit el tudok mondani és ő is nekem .. Segítsük egymást... mindenben..

Őt is nagyon szeretem persze csak őt nem szerelemmel hanem inkább szeretettel...


Épp ezért én nem tudom el dönteni hogy van e fiú és lány barátság..

Azt szokták mondani ha az egyik többet érez akkor az már nem barátság és vége az egésznek... mert onnantól belülről rohad el az egész.

Ez nem tudom mennyire igaz tény hogy volt vitám már a 15 évessel de nem hiszem hogy el tudnám engedni.. mint barát

Tapasztalatokat várok.. szívesen..

Nálam van is meg nincs is ez a bizonyos fiú lány barátság..



2013. júl. 11. 22:12
 1/9 Akszidentális Errőr ***** válasza:
84%
Hát van, amíg bele nem szeretsz az illetőbe. Nem törvényszerű, hogy beleszeress egy ellenkező nemű egyedbe, de ha van vonzalom, akkor abból bizony nagy eséllyel szerelem lesz.
2013. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És a te helyzeted nem is adhatna jobb magyarázatot a kérdésre. Meg felelő emberek közt van.
2013. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van de csak egy kis ideig míg az egyik bele nem szeret a másikba...
2013. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem speciel van egy haverom-baratom akivel nemreg jo baratsagba kezdtunk de akkor nagyon es idokozben megtetszettunk egymasnak mindenki ezt mondta hogy mi igy meg ugy de egymasnak azota sem mondtuk meg. Tehat ez sem jobb! :P
2013. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Létezik,csak idővel az egyik fél többet érez mint csupán barátság...:/
2013. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs.. ezt max azok mondják, akik rövidebb idő óta barátok. Nem magamról, de a haverról ezt el tudom mondani. Jött egy új csaj az osztályba, és tökre jól elvoltak. Egyébként semmit nem vettem észre, beszélgettek, el voltak. Én mind2vel beszéltem többször is, kb 3-4 hónapig mind2 tagadta, h lenne vmi szorosabb kapcsolat köztük. Hát.. ahoz képest lassan 1 éve együtt vannak :)

De egyébként mint fent is írták, ha vkivel jól elvagy, megértitek egymást, és sokat beszélgettek, előbb utóbb vmi kialakul. És elég csak az egyik fél, tökmind1 h melyik, az már nem barátság, mert az egyiket már több köti a másikhoz, mint szimpla baráti vonzalom

2013. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, létezik.
2013. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os, nincs igazad szerintem. Létezik fiú-lány barátság a régen ismertek között is. Erre én vagyok a jó példa. 12 éve ismerem a lányt, nagyon jóban vagyunk, voltunk mindig is. És leszünk. Ebben biztos vagyok, mert egyikünk sem akar többet a másiktól. Főleg úgy, hogy én nem tartom magam jóképűnek( mások se, igaz, szólítottak már le utcán, nem is egyszer), ő viszont tényleg nagyon szép, okos, kedves, stb. És nem csak szerintem, hiszen sorban állnak érte a fiúk, és ez addig így is lesz, amíg nincs barátja. Soha nem haragudtam rá, vagy ő rám, és ez remélem így is marad. Na, épp elég sokat írtam. Agyő!
2013. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak egy ideig.
2013. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!