Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor hagyja abba az exem ezeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hagyja abba az exem ezeket?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron össze jöttem egy rendesnek, normálisnak tűnő férfival. Nem voltunk sokáig együtt. Az első pár hét szép volt, utána kifordult magából. Nem akarom leírni, hogy miket követett el ellenem, de nem voltak szép dolgok. Nem tartom vele a kapcsolatot. Viszont mind a mai napig engem szid. Én szakítottam vele, nem bírtam elviselni. Múltkor az egyik barátnőm mondta, hogy a konditeremben az exem üvöltözve beszélt, hogy én aláztam meg őt, szégyelltem, stb... Teszem hozzá, hogy ezeket ő tette velem. És azt híreszteli, hogy már a fél településsel volt. Egyszerűen nevetséges. Vajon mikor hagyja abba? Mikor nyugszik le? Az egy dolog, hogy én tudom az igazat, mi történt, de ez már sok. Ismerkedem, van életem, de ez zavar engem, hogy ilyet csinál. Arról nem is beszélve, hogy el akart ütni kocsival, de nem csak engem, hanem azokat is, akik pl. nem akartak tőle semmit.
2013. aug. 23. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Gratulálok az ex-nek, üzenem forduljon orvosi segítségért, mert nem normális aki azért akar valakit elütni vagy akár csak ijeszteni mert nem működik valami...

Egyébként az én exem a mai napig hülyeségeket terjeszt rólam, pl egy ami nagyon durva: összefeküdtem a saját apámmal, elég megalázó volt ezt hallani olyan személyektől akik még nem is ismertek minket teljesen, de miután szétmentünk, én is és exem is találkozgatott velük csak persze külön-külön már :D

Én csak annyit mondtam mikor megkérdezték igaz-e hogy majd megismertek minket és döntsétek el ti....

Ennek már 4 éve, kicsit megnyugodott, de azért fél évente még kapok híreket, és kitalált sztorikat, d enem bánt :) én már csak ilyen felejthetetlen vagyok biztos XD

2013. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!