Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt a Ti családotokban/ism...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt a Ti családotokban/ismerősi körötökben, hogy egy ember kamaszkorában találta meg az igaz szerelmét akivel leélte/most is éli az életét, vagy az első szerelme, kapcsolata lett az utolsó is? Illetve hisztek abban hogy van szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
Ilyen teljesen (vagy kevéssé) romantikus történet. Kíváncsi vagyok hogy ilyen a valóságban is létezik-e. :)

2013. aug. 23. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 éves nő vagyok,a férjemmel 14 évesen ismerkedtem meg azóta együtt vagyunk és van két gyerekünk! Nekem ő volt az első és azóta sem voltam senkivel és nem is tervezem :)!!!!
2013. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem kamaszkori, de szerelem volt első látásra. 23 voltam, ő 25. Akkor még a benzin kúton dolgozott, mindennap miatta mentem oda... Egyszer leeobbant a kocsim, amíg vártam aput, hogy felvegyen elhívott randira... 1 hónap után összeköltöztünk... Ennek már 6 éve és van 2 pici fiunk is. A mai napig áldom a kicsi rozoga kocsimat hogy lerobbant akkor :)
2013. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rokonomék 16 évesen, 20 éve jöttek össze, és van lasssan egy kamasz gyerekük.
2013. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úúúúúh, ezeket olyan jó olvasni!:3 És reménykedek, hogy nekem is ilyen lesz...:)
2013. aug. 24. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:
16 vagyok és találtam valakit , és úgy érzem soha nem találnék olyat aki csak tizedennyire is tökéletes lenne számomra...én úgy érzem ő az igazi és vele szeretnék élni életem végéig!
2013. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szorítok, sok sikert nektek. Örökké!:)
2013. aug. 24. 15:41
 7/7 anonim válasza:
Az én sztorim egy kicsit régi:) A nagymamám még csak 17 volt, amikor papával(22) találkozott, két évvel később összeházasodtak és azóta is együtt vannak.
2013. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!