Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fiú létemre szeretethiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiú létemre szeretethiányos vagyok akkor nem vagyok férfias?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm.Tudom,hogy kínos,de ha élőben látok egy boldog párt akkor kicsit megsajdul a szívem és nagyon vágyok rá,hogy engem is ölelgessenek stb. Jobb híján a kutyáimat dajkálom:D

Persze külsőre próbálom hozni a férfias formát,elég izmos vagyok,határozott és elvileg "kemény" csak belül meg elég magányosnak érzem magam.

Ez szégyellni való?

17/F


2013. aug. 23. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Abszolút nem, sőt.
2013. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Ha a nőket kérdezed, akkor férfias = agresszív,lekezelő,tahó szájhős. Nekik erre van igényük, mert ugye ez a "domináns alfahím"


A többinek meg a Justin Bieber-féle kifejletlen kisfiúkra. Remek kilátások...

2013. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
# 1 nem nem férfias, vagy nem férfias?
2013. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3 Számomra igen férfias az a férfi aki képes felvállalni az érzéseit, érzelmeit,a meghatottságát.
2013. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Annak a válaszolónak semmi emberismerete aki azt hiszi hogy a nőknek csak a tahók, vagy meg csak a justin bieberek jönnek be. Ilyen hülyeséget ki hallott.. Ez tipikus esete annak amikor tudatlanság előítéletet szül. Vegyen egy papírt és járja körbe a nőismerőseit és kérdezze végig hogy kinek mi jön be. Ahány nő annyi fajta válasz lesz. Komolyan falra mászok az ilyen szűklátókörű, tévképzetes, saját keserűségét másra vetítő emberektől.


Na a kérdésre: Biztos nagyon imádnivaló vagy, semmi szégyellnivaló nincs ebben. Sőt férfiasnak azt mondják ha valaki férfi létére meri vállalni az érzelmeit. De azt is tudnod kell hogy milyen lányt szeretnél. Teljesen normálisak az érzéseid, amúgy leírásod alapján igenis férfiasnak tűnsz, aki romantikus is, szóval semmi gond nincs veled.

2013. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én azt hittem,a lányoknak az a duzzadó izmú fenevad az igazi férfi aki sose hatódik meg és a mellkasával megállítja a repülő dárdát miközben fütyül..
2013. aug. 23. 23:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Biztos sok az olyan csaj is, de tényleg nem érdemes ilyen előítéletekbe belemenni, mert sokféle ember van. De azért tudd hogy mit akarsz csajban. Mégha dárdamegállítós is lennél (xDD) akkor is biztos érne csalódás, legyen önbizalmad.
2013. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Annak a válaszolónak semmi emberismerete aki azt hiszi hogy a nőknek csak a tahók, vagy meg csak a justin bieberek jönnek be. Ilyen hülyeséget ki hallott.. Ez tipikus esete annak amikor tudatlanság előítéletet szül. Vegyen egy papírt és járja körbe a nőismerőseit és kérdezze végig hogy kinek mi jön be. Ahány nő annyi fajta válasz lesz. Komolyan falra mászok az ilyen szűklátókörű, tévképzetes, saját keserűségét másra vetítő emberektől."


Nem hallottam ,tapasztalom nap mint nap. A kötekető, agresszív türhő tahóállatoknak érdekesmód mindig van barátnőjük, akár egyszerre több is, mert jaj az olyan domináns meg férfias ,meg ahhhh nedvesbugyi! A Justin Bieberekre a kereslet pedig kb. a Tokio hotel óta változatlan, akkor jelent meg ez az idióta trend.

Az egyetlen dolog, amit egyetlen nő se utasít vissza, az a pénz. És ez elég szomorú.

2013. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Az egyetlen dolog, amit egyetlen nő se utasít vissza, az a pénz. És ez elég szomorú."


Nem csak ezt a kijelentésedet tudom megcáfolni hanem a többit is. Akár be is mutathatlak néhány ilyennek velem az élen, akit elsősorban nem ez érdekel. Nem inkább a te felfogásoddal van a baj? Amúgy akkor meg mi van ha egy felnőtt nő szereti azt ha anyagi biztonságban van? Igen vannak ilyen nők és szerintem evvel sincs probléma. Hogy legyen pelusra pénz amikor a nő nem tud dolgozni mert napi 24 órát a kicsi mellett kell töltenie. A férfi feladata lesz az hogy gondoskodjon arról hogy legyen betevő falat. Nem értem mi a bajod. Értelmesnek tűnsz, de gondold tovább a dolgokat. Ha csak egy fajta dolgot tapasztalsz a környezetedben, nem mondhatod azt hogy mindenki hülye és csak te vagy normális, inkább gondolkodj azon hogy miért pont azt vonzod be mindig és hogy nem mindig csak más a hibás, talán a te felfogásodban van a hiba. Mert én ismerek sok boldog párt és igaz hogy sok boldogtalant is, de akinek ilyen durva előítéletei vannak... hát nem jó esélyekkel indul.

Komolyan nézz pár statisztikát. Hány nő szereti azt ha a pasinak több nője van és még tahó is? Biztos nem nyugtat meg a válaszom, de a nők 1% sincs így evvel, szóval valahol nagyon félre ment nálad ez az ítélkezés.

2013. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne szégyellni való? De tényleg? Emberek vagyunk. Társas lények. Ez normális hogy vágysz partnerre. Az lenne baj, ha nem.

Én 22 éves vagyok és velem gond van, mert én nem vágyom igazán társra. Vagyis vágyok, de nem tudok megbízni egy férfiban sem. Nem tudom elhinni hogy szeretne, hogy engem akarna. Biztonságomat akarom, hogy ne érjen csalódás. Ezért nem akarok magam mellé senkit sem.

2013. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!