Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párok tényleg képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párok tényleg képesek egymást elhagyni azért, mert nem jó együtt a szex?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez tényleg ilyen fontos egy párkapcsolatban? És ha a fiú hosszú ideig udvarol a lánynak, szerelmes belé, aztán járnak, de nem érzik magukat olyan jól együtt ezen a téren, emiatt elhagynák egymást? Vagy egy fiú otthagyná a lány mert nem olyan jó az ágyban, vagy mondjuk nem tetszik neki odalent vagy ilyesmi? :D VAgy ha tényleg szeretik egymást ez nem számít? (Bocsi a hülye kérdésért, és nem az én esetemben kérdezem, nincs párom)
2013. aug. 24. 11:31
1 2 3 4 5 6
 21/51 ASOT ***** válasza:

3-massal értek egyet!

Fontos igen is fontos, a rossz szex ráteheti a bélyeget az egész kapcsolatra.

(persze nem tinikorban)

2013. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

"De indokot is kérek hogy miért tartod marhaságnak?"

Saját tapasztalat miatt többek közt (másokra nem is akarok hivatkozni, az hiteltelen lenne). Nekem szerelem nem létezik szeretet nélkül, maximum erős vonzalom.

Bocs, hogy viccesnek találtam, de hirtelen ezt hozta ki belőlem. Én képtelenségnek érzem, hogy valakibe úgy beleszeressünk, hogy közben ne szeressük. De természetesen biztos ezt mindenki máshogy éli meg.

2013. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

#22

Akkor nem tudod mit jelent az hogy szeretni.

Az ember a családját szereti,az szeretet,ha van igaz barátod/barátaid őt/őket is szereted.Ezért neki/nekik nem teszel olyat amivel megbántod és ha meg is bánt ő téged,megtudsz bocsájtani neki.Ahogy mondják a szerelem vak.Ott nincs megbocsájtás,csak behunyt szem.A szerelmének az ember nem nagyon tud megbocsájtani.És miért?Mert nem szereti.Akit szeretsz annak szinte bármit meg tudsz bocsájtani.

2013. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

# 23: Ez így mind szép és jó, de húztál már le 10 évet olyasvalaki mellett, akivel eltérő volt a szexkultúrátok? Próbáld ki, gyere vissza, és beszélgessünk el a szerelemről és megbocsátásról...

Ugyanis a folyamatos lemondás k**ára megöli ám a szerelmet, de még a szeretetet is...

2013. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
23-as, nem érted. Nem baj. Majd megérted, ha egyszer igazán szeretsz valakit. Erről ennyit.
2013. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
"A szerelmének az ember nem nagyon tud megbocsájtani.És miért?Mert nem szereti." Ez sem igaz. Meg az sem, hogy a szerelem vak. A szerelem nagyon is jól lát, a fellángolás, a vonzalom, na, az lehet vak. De nincs min vitatkozni, ez amúgy is túlmegy a kérdés keretein.
2013. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

#24

Akkor egy kapcsolatban a szex a legfontosabb?

Ha nincs jó szex,nincs jó kapcsolat?

Mi van akkor hogyha nincs jó szex,de minden más jól működik,akkor is vége a kapcsolatnak mert nem jó a szex?Ha igen akkor ennyi erővel lehetne egy sima szexpartneri kapcsolatotok is.

2013. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

#25

Gondolom neked már volt barátnőd/barátod.Feltételezem nem is egy.Mindet szeretted,mindet szereted még most is?

És ha neked annyira igazad van,miért nem működik a gyakorlatban az amit mondasz?

Csak akkor nem működhet a gyakorlatban a dolog,ha hibás elképzelés szerint működtetjük.

2013. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

#26

Indokot is kérek.

Ha állítok valamit,ne csak azzal legyen megcáfolva hogy nem igaz.Mondj valami indokot is hogy miért nem az.

2013. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

"Gondolom neked már volt barátnőd/barátod.Feltételezem nem is egy.Mindet szeretted,mindet szereted még most is?"


Igen, férjem van, öt éve. Igen, nálunk így működik.

Az előző barátomnál is így működött (több szerelmem nem is volt az életben), volt szerelem is, szeretet is. Vele azóta is barátként viszonyulunk egymáshoz.

Természetesen nem azt akarom mondani, hogy ha valakit szeretünk, abba szerelmesek is leszünk, mert ez így természetesen oltári baromság, de én nem tudok úgy szerelmes lenni, úgy igazán lélekből - nem akarom túldimenzionálni, de máshogy most nem tudom megfogalmazni - ha nem szeretem a másikat emberileg is.


Vagy lehet, sőt valószínű, hogy nem mindenki ugyanazt érzi szerelmen. Lehet, hogy valaki simán a hormonok összjátékát nevezi, érzi annak. Nem vagyunk egyformák.

2013. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!