Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehette meg ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehette meg ezt?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron össze vesztünk a barátnőmmel, utána én össze jöttem egy sráccal, de mivel nem jöttünk ki jól, inkább hagytam, igaz szerettem őt, de nem tudtam elviselni bizonyos dolgait, ezért elengedtem. Rá egy évre kibékültünk a barátnőmmel, és elmesélte, hogy rendszeresen csetelt az exemmel, személyesen beszéltek, és találkozott is vele, mert szexelni akartak, de az nem jött össze. Nem mondom hogy rosszul esett, inkább meglepett, hogy hogyan volt rá képes, csak mert 1 éve szidta a srácot. Átmentem hozzá (barátnőmhöz), nagyon jól elvoltunk, de a csaj a következő talit lemondta. Csajok módjára jól kibeszéltük azt az alakot, mert állítólag már ő is utálja. Csalódtam benne nagyot, miért csinálhatja ezeket?


L


2013. aug. 24. 12:54
 1/4 A kérdező kommentje:
állítólag csak csók volt, de azért együtt aludtak...
2013. aug. 24. 12:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Téged sem értelek... Régen rosszakat mondott a srácról, az egy dolog. Tudod, az emberek hozzáállása képes a változásra.

És most miért lényeges az, hogy a következő talit lemondta? Nem mondhatja le? :D

Mi a probléma?

2013. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát nem egy lojális barátnő.

én lecserélném mint egy pelust.

hiába mosható, ami egyszer szaros volt, arról már nem kajálnál...

2013. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szidta, nem is akár hogyan. én ha valakit nem kedvelek, nem bújok az ágyába azok után, hogy tudom, ki volt előtte a barátnőm... múltkor így meg úgy ígérgette, hogy talizunk, és nem ez az első eset hogy lemondta, tavaly is ezen vesztünk össze.
2013. aug. 24. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!