Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bulikban hogyan tudom kiszűrni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulikban hogyan tudom kiszűrni hogy ki az aki könnyen benne van mindenben?

Figyelt kérdés
tehát aki nagyon könnyen ágyba vihető, és benne van mindenféle tapizásban meg stb.
2013. aug. 24. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki a wc-ből jön ki és nagyon törölgeti a száját.
2013. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szitáld át a sivatagot és akkor majd fennmarad az oroszlán
2013. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egy általános attribútuma a nőknek, hogy mindenben benne vannak, inkább csak egy hajlam... A reakciót a fiatalember kinézete indítja meg, már amennyiben eléggé esztétikus az illető.
2013. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vedd elő a bránert és lobáld,közben vigyorogj a csajokra,és aki szintén mosolyog,és nyalja az ajka a szélét,na annál már nyert ügyed van,működik,próbáld ki :D
2013. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű jellem megfigyelés, plus információk. Kihívó öltözködés, gesztusok stb. Egy játék egész. Akiket ismersz tudod ismerik megkérdezed ki az, mennyire adja könnyen magát, megfigyeled hogy viselkedik, mennyire flörtölget, mennyit ivott/iszik, hogyan táncol stb. Aztán ha már biztos vagy dolgodba akkor már nincs kockázat :)
2013. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajokra általában rá van írva,hogy "vihetsz"!
2013. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én érzelemből, tetszésből döntök kihez megyek és nem számítgatások szerint. Persze ez a módszer is működhet.
2013. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én csak jó csajokat tapiznék le esetleg meg ilyesmik
2013. aug. 24. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!