Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok, miért nem érdekelnek még mindig a fiúk?

Figyelt kérdés
Több osztálytársam is volt már szerelmes, van egy csaj, aki azzal van a barátnőinek, hogy ő egyszerre 2 pasival jár és az egyikkel már le is feküdtek. Tudom hogy ez gáz meg hogy egy ribi a csaj, nem is akarok rá hasonlítani semmi pénzért se, de úgy érzem, én már a másik véglet vagyok, még soha eszembe se jutott "úgy" nézni a fiúkat, meg hogy járjak valakivel, elég nekem a barátnőim meg a családom társasága, meg a tanulás és a hobbijaim. Ezek szerint később érek, mint a többiek? Vagy miért nem érdekelnek még a srácok?
2009. okt. 30. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a normálisabb eset ^^ Mindenkinél máskor jelentkezik. Vannak a korán (túl korán) meg későn érők. Szerintem te egyik se vagy. Ráérsz még fiúzni :)

Majd ha 17-18 évesen se érdekelnek, akkor már lehet, hogy van valami baj :)

2009. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normális, hogy egy 14 éves lányt jobban érdekel a tanulás, mint a pasizás. Legalább te biztosan nem leszel olyan, mint az az osztálytársad, akiről írtál :) Ő is csak fel akar vágni a nagy menő párkapcsolataival, nem hinném, hogy annyira szerelmes lenne, ha 2 sráccal kavar.

Amúgy nekem 15 évesen volt az első barátom, és előtte én se nagyon nézegettem a fiúkat, csak úgy hirtelen jött :)

2009. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

A család szerepe a tinik szexuális életében


A családnak meghatározó szerepe van a tinik szexuális életének alakulásában.


Egy Amerikában végzett kutatás meglepő eredményeket hozott. Ellentétben a korábbi feltevésekkel, miszerint a szülők szerepe mellékes a fiatalok korai szexuális életének alakulásában, a kutatók megállapították, hogy a családnak, illetve azon belül is az apáknak igenis nagy, és jelentős befolyása van a fiatalokra a témában.


Több mint háromezer gyermeket vontak be a vizsgálatba családjukkal együtt. Az elemzések során az a nem várt eredmény született, hogy azok a tinik, akik sok időt töltenek együtt családjukkal, később kezdik el a szexuális életet, más értékeket tartanak szem előtt.


Annak ellenére, hogy évtizedek óta próbáljuk meggyőzni a tizenéveseket arról, hogy ne kezdjék el idejekorán a szexuális életet, a becslések szerint még mindig legalább egynegyedük túl van az első nemi érintkezésen már 15 évesen, és egyharmaduk veszti el a szüzességét még a tizennyolcadik születésnapja előtt. Sajnos ezek a számok még a nagy erőfeszítések ellenére sem csökkennek.

2009. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit ki akartam emelni: „más értékeket tartanak szem előtt.”

Na szóval szerintem te jobb úton jársz mint az osztálytársad!!!!!

2009. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy még nem láttál olyat aki érdekel és ezért nem is foglakozol vele
2009. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy elkésve. Van aki 17(!) évesen még nem volt szerelmes. Aztán hirtelen eltalálta ámor nyila... :) (nem magamrol beszélek egyébként, de tudom ezt valakirol biztosan) Szerintem nem is nagyon létezik olyan h valaki még e kor felett sem lesz szerelmes. Az már igazi ritkaságnak számitana. De nyugi, leszel te még szerelmes! A 14 év még fiatal. ;)

sok boldogságot az életben és a a majdani szerelemben!

2009. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a 14 még bőven benne van a normális kategóriában...

én 20 vagyok és sohasem érdekeltek, kezdek arra gondolni, hogy ez abnormális.

2009. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!