Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az felszínességnek számít ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az felszínességnek számít ha én csak az okos fiúkat szeretem?

Figyelt kérdés
De csak kapcsolatban.
2013. aug. 24. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Inkább elvárásnak mondanám. Egészséges, amíg nem fajul el. :)
2013. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez az ellenkezője
2013. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ez általában így van és kölcsönös. A lány hülye, a fiú meg legyen okos és gazdag... igen...
2013. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Relatív mi számít okosnak...
2013. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szeretkezés közben megfejtitek a pitagorasz tételt is
2013. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez a normális ember ebből nekem az jön le, hogy nem az egyszerűre mész :D inkább olyan kell neked akivel tudsz beszélgetni és nem irányítani szeretnéd őt.
2013. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 ASOT ***** válasza:
Na akkor mi sem leszünk soha egy pár :)
2013. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21:10 mit kell azon megfejteni
2013. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez a normális. Ha egy fiúnak jut ész, viszont nincs pénze,sárma, akkor nincs is esélye manapság. Én nem mondom magamra, hogy okos vagyok, hiszen sosem fényeztem magamat és nem is fogom. Fogalmazzunk úgy, hogy érett vagyok, véleményem szerint átlagos kinézettel párosulva. Viszont a pénz nem az erősségem. Sokszor történt már, hogy rokonszenvesek voltunk egymással egy lánnyal, sok közös volt bennünk, de mikor megismerte barátomat akivel semmiben sem értettek egyet (viszont pénze volt rendesen és elvitte mindenhova) akkor rögtön érdeklődött után. (kis eszmefuttatás, bocsánat témától való eltérésért:D)

18F

2013. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!