Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem akarnak a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarnak a pasik olyan csajjal jarni, aki jo no es egyben okos, vicces is? Miert kerulik az ilyen csajokat, meg a jo pasik is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 14:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én egy jó nőt aki okos és vicces is olyannal szeretnék járni.
2013. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Talán te ilyennek látod magad,és nem érted,miért nem kellesz a másiknak,ő meg eközben mást gondol rólad.
2013. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Már a kérdésed sem stimmel :D


"Miert kerulik az ilyen csajokat, meg a jo pasik is?"


Szóval magasak az igények, és egyből a jó pasik kerülése a gond. Ha nem így lenne, azt kérdezted volna, hogy: "miért kerülnek még a rossz pasik is."

2013. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ezt akartam írni. Talán nem is olyan okos, szép, vicces, mint hiszi.
2013. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Mindez pusztán attól függ, hogy ezeket a jelzőket ki mondta.A nők sokszor többet látnak magukban, mint amennyi tényleg ott is van.
2013. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
2! talan nem is rolam van szo. De en sem tartom magam csunyanak, sot rengeteg pasi megbamul, akar velem jarni, es barkivel el tudok viccelodni, vagy komolyan beszelni
2013. aug. 13. 14:57
 7/20 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, és sosem volt problémám az ismerkedéssel. A férfiak szeretik az ilyen nőket és keresik is a társaságukat.


Lehet csak szerinted vagy ilyen, a külvilágnak nem.

2013. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
5! szerintem te is, es mindenki tisztaban van a sajat kepessegeivel, ertekeivel. Mert ha te nem ismered sajat magad, akkor ki?
2013. aug. 13. 14:58
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
némelyik fél az ilyen lánytól, nem átverhető, nem hülyíthető és még féltékenykedni is kell miatta, így a könnyebb nőket választják.
2013. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"akar velem jarni"


Most akkor akarnak, vagy nem?A kérdésben még nem akartak járni a pasik.Az utolsó kommentedben már igen.

Várjunk csak...a probléma percek alatt megoldódott emberek!

2013. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!