Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a nővérem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bino kérdése:

Mit tegyek, ha a nővérem egy igazi k**va?

Figyelt kérdés

Tipikus, hidrogénezett, vasalt haj, 175 cm, nagy szemek, vörös ajkak..

(Félreértések elkerülése végett, szólok, hogy én is lány vagyok.)

Nagyon zavar a viselkedése. Mindenemre féltékeny, pedig neki sokkal jobb cuccai vannak, csak nem akarja, hogy én negyed annyira is szép legyek, mint ő.

Több barátommal kellett szakítanom ő miatta, mert rájuk is féltékeny és elcsábítja tőlem őket, vagy ha ez nem működik, akkor anyumnak el kezdi mondani, hogy ő meg ő milyen..

Most új barátom van és még facen sincs fent semmi, bejelölve sincs, hogy ne tudja megnézni, mert ha helyesebbnek véli, mint az ő barátjai (igen, egyszerre több van) akkor "hadjáratba" kezd..

Már most is csinálja, hogy: "Jajj hugi, annyira ronda a pasi, hogy nem memered elmondani??"

Nagyon félek, hogy a mostani barátomat is elveszíthetem miatta.

Valakinek valamilyen ötlet, amivel tenni tudnék a barátom elveszítése ellen és ki tudnám "iktatni" a nővéremet?


2013. aug. 24. 23:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Add meg a számát.
2013. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a faddi cigánybandát.
2013. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Majd én lerendezem a bundáját egy életre.

Telszámot!

2013. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elszereti a barátod? levágnám a csodaszép hidrogénezett haját vagy olyat odaütnék neki, h nyoma maradjon... ne tűrd el
2013. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy kicsit kétségbeesett a kérdés.
2013. aug. 24. 23:20
 6/17 anonim ***** válasza:
Pofozd meg!
2013. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kitépném azokat a szép, szőke hidrogénezett tincseit.
2013. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szólj anyudnak, mondd meg neki hogy milyen. Ha azt mondja hogy ebben korban normális (nem ismerem, nem tudhatom a reakcióit), mondd meg neki nyugodtan, hogy nagyon nem az. Azt hem hiszem hogy tud róla, mert akkor tuti tenne ellene. Ha nem mennek a könnyű módszerek, keményíts be ahogy csak tudsz. (Végső esetben, hogyha már tényleg nincs semmi de semmi megoldás, fizess le valaki/valakiket hogy játszanak el egy erőszakolást, amit az utolsó pillanatban valaki megzavar (persze ne lássa az arcukat), de ezt már tényleg csak legeslegvégső esetben, mikor már te is teljesen kikészültél, és úgy érzed meg tudnád ölni őt)
2013. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Keress valakit, aki megerőszakolja.
2013. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Éjjel vágd le a haját hátul :)


Vagy mint a második is mondta szólj a helyi cigánybandának xĐ

2013. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!