Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-19-20 éves lányok, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-19-20 éves lányok, mennyire érzitek magatokat felnőttnek, tapasztaltnak, nagylánynak?

Figyelt kérdés
És miért?
2013. aug. 24. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos némelyik túlságosan is....

Tisztelet a szerencsére még jelentős mennyiségű kivételnek. :)

2013. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1:Szerintem az kivétel már nem mondható jelentősnek.
2013. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy a 18 évesek érzik magukat olyan hűdenagy felnőttnek, hanem a 13-14 éves korosztály is..
2013. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2 -Azért szerencsére vannak még. Bár lehet, hogy túl optimista voltam. :/

Mondjuk látván,hogy inkább a 12-16 éves hölgyikék "verik magukat", lehet, hogy a kérdésre helyesen válaszoltam.:)))

2013. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én még nem érzem igazán felnőttnek magam. Sokan azt hiszik, hogy ha betöltik a 18-at, akkor már felnőttek, de ez nem igaz. Én tudom magamról, hogy sokszor még most is gyerekes vagyok és naiv, viszont érettebbnek tartom magam jó néhány korombeli lánynál. Főleg amióta dolgozok, azóta érzem igazán, hogy milyen is valójában a felnőtt élet, és még mennyit kell tanulnom, hogy igazán felnőtt nő legyek.


20/L

2013. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Cpt.Price11 válasza:
[link] itt egy tipikus példa erre sajnos a lányoknak már a 40%-a minimum ilyenés lehet hogy kevest is mondok.
2013. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felnőttnek, tapasztaltnak nem érzem magam, csak nagylánynak. Amíg tanulok és a szüleim tartanak el addig gyerek vagyok, mindegy, hogy hány éves vagyok, 18 vagy 23. Minden nap tanulok valamit az életről, minden nap felnőttebb leszek egy kicsit, de még nem vagyok felnőtt.

19/L

2013. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem érzem magam annak:D 19
2013. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerelmi teren nem, amugy igen. Egyedul elek acszuleimtol 100 km-re, iskolaba jarok, dolgozom, mindent magam finanszirozok, haztartast vezetek. Sok tapasztaatom van ilyen teren. Komolyabbnak erzem magam a korosztalyomnal mar csak az erdeklodesi korom miatt is, de azert szeretek hulyeskedni, bulizni, ilyesmik.

19l

2013. aug. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
érettebb vagyok, mint sokan mások, van eszem, de nem, egyáltalán nem érzem magam nagylánynak még.:P20/L
2013. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!