Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit?

Figyelt kérdés

Sok hónapon át egy fősulis társam minden nap felhívott, keresett, de semmit nem lépet konkrétan. Pedig elmondtam, hogy kedvelem, nekem így rossz, inkább ne is keressen, erre semmit nem reagált eltünt 2 hétre, majd újra felbukkant intenzívebben keresett, mint előtte, de ismét semmit nem mondott.


Nagyon kiakadtam, nem vettem fel neki többé, majd egyszer , októberben felhívott. Nagyon szomorú volt, beszélgettünk, majd ismét semmi. Erre írtam neki és nagyon csúnyán lehordtam, hogy nem lehet így az emberekkel bánni, többé ne keressen, ha nyafoni akar se.


És most 6 hónappal később rámír, hogy mi van velem, mert olyan rég hallott felőlem.


Normális?


2013. aug. 25. 16:59
 1/6 A kérdező kommentje:

Megint előbukkan a semmiből egy ilyen kérdéssel. De csak sms-t mert írni, ami soha nem volt rá jellemző, ő inkább telefonált.


Most ezt megint mire véljem?

2013. aug. 25. 17:01
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, nem is kell vele foglalkozni
2013. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem kedvel Téged ;)
2013. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne hagyd, h megint besergessen. Ez egy jatek. Ha komolyan akarna, kezet-labat torne erted.

Okos csaj vagy, nem kell egy erzelmi fogyi.

2013. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én tisztában vagyok azzal, hogy játékot űz, de nem rossz szándékból. Nagyon jól ismerem már. Inkább olyan mintha 1-et lépne előre, 5-öt vissza.


Volt féltékeny, szinte számonkért. Vártam, hogy végre kibök valamit, de semmi. Hihetetlen egy férfi.

2013. aug. 25. 17:36
 6/6 A kérdező kommentje:

De kész vicc, mint egy félős nyuszi ne mer felhívni, rámír.


Mit érdekli mi van velem? Már nem járunk egy suliba sem, ezer éve nem láttam.

2013. aug. 25. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!