Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha készítek egy saját weblapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha készítek egy saját weblapot, de nem saját szerveren futtatnám hanem bérelt tárhelyen akkor mekkora a max bérelhető tárhely? Mekkora látogatószámot, forgalmat bírna el? Vagy ennek nincs felső korlátja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és ez kapcsolódik a szerelem kategóriához? vagy azt akarod mondani hogy szerelmes vagy a weblapodba....
2013. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen honlap lesz, hogy te ilyen nagy számokat remélsz? Ennek az oldalnak van napi 300.000 látogatója...
2013. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

15 és 25 centi között.


Viccet félretéve: 500 MB és szerintem 20 GB közt.

Pl. az atw.hu-n ha jól emlékszem lehet plusz tárhelyet rendelni.


Szerintem van az a pont, amikor akkora terhelés van, hogy hú, de amúgy szerintem nem jellemező.

2013. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pl.:ha ekkora forgalma lenne az oldalamnak mint a GYK-ak,ekkora látogatószámhoz lehetne megfelelőméretű tárhelyet venni?
2013. aug. 25. 20:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bele se kezdj ha azt sem tudod mennyi hely kell egy ekkora oldalnak másfelől meg megba*zod a szervergépet vagy miért ide nyitottad???
2013. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért kellene ahhoz tudnom hogy mennyi hely kell egy ilyen nagyságú oldalnak,hogy elindíthassam.Az oldalhoz megvan az ötletem,megvan a pénzem.nyilván azért vannak programozók akik ezt tudják és akiknek ez a munkájuk hogy alkalmazhassam őket.Elég ha ők tudják,miért kellene nekem is tudnom?Megint valaki aki beszólogat,de a kérdésre nem válaszol mert nem tud. :)
2013. aug. 25. 21:06
 8/10 anonim ***** válasza:

A tárhely, és a látogatottság között semmilyen összefüggés nincs.


Nagyon nehéz lenne erre pont válaszolni, hogy mennyit bírna el, ez rengeteg mindentől függ.

2013. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

jaj.

Hát ha van több százezer forintod saját szerverre, amit 0 -24-ben üzemben tudsz tartani, fenttartani, hibákat javítani, stb... akkor hajrá, vegyél. Amúgy simán elég lesz egy tárhely évi pl. 15.000 ft-ért.. Méret szolgáltatótól függ, ezt az adott szolgá... honlapján lelehet informálni..

Mivel nekik általában szerverfarmjuk van, felvannak készülve a forgalomra is de ne reménykedj nagy forgalomra az első pár hónapban..

2013. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ezt érdemes a megrendelésed előtt ellenőrizni, mert "korlátlanul" semmit sem tudsz használni!

Főleg ha osztott szerveren vagy a szerver erőforrásain osztoztok, így ha nagyon nagyon eszi a szervert az oldalad, lekapcsolhatnak.

A weblapod ha jól van felépítve nem fog gondot okozni!

2013. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!