Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buliban hogy lehet ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

sziasztok:)


pl buliban odajött hozzám egy srác táncolni de a bnőim mindig elrántanak, mert féltenek hogy nehogy vmi perverznél kössek ki.. de pl ha vki táncol velem hogy ismerjem meg? próbáljak meg vele beszélgetni? Vagy ha vkit látok és odamegyek hogy szia először vagy itt? :) az gáz?:/ nem akarok nyomulós se lenni, de viszont határozott szeretnék lenni!


17l


2013. aug. 26. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a buli nem a legjobb hely ismerkedesére, ott általában mindenki csak egy éjszakás kalandokat akar. Igaz, hogy születtek már ott is komoly kapcsolatok, de kisebb arányban..de ahogy gondolod.
2013. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lányként nem biztos, hogy neked kellene kezdeményezned, az túl nyomulós, olyan, mint ha ki lennél éhezve. Várd meg, még valaki leszólít.
2013. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Közöld a barátnőiddel, hogy ebben ne szóljanak bele, csak ha nagyon gáz a srác.

Táncolni lehet, ha nem brutál hangos a zene, lehet beszélgetni is, vagy a helyen belül egy csendesebb résznél beszélni.

Van, aki csak egy éjszakára hajt, de van, aki a fiúk közül is normálisan próbál ismerkedni. Amit nem akarsz hagyni, ne hagyd, ilyen egyszerű...


És igen, ne Te nyomulj, viszont jeleket szépen küldhetsz (rámosolyogsz stb)


Egyébként hova jársz bulizni, ahova beengednek 17 évesen? :)

2013. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a legtöbb buliba 16-tól engednek be embereket.. oké de ha vkinek köszönök az nem nyomulós szerintem.. meg volt akivel szemeztem és odajött táncolni de h lehet beszélgetni?
2013. aug. 26. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

(3-as vagyok) Sok helyen 18 az alsó korhatár - egyszerűbb ott szűrni, és nem kell bent nézni, hogy kinek adhatnak el alkoholt, és kinek nem. Ezért kérdeztem, hogy merre van az a sok hely :)


Egyébként sokszor lehet - kérdés, hogy táncolsz, de ha már felkér táncolni, akkor akár néha közelebb hajolva megkérdezni 1-2 dolgot (hogy hívnak stb, simán alap dolgokat az elején) már jelezheti, hogy valamennyire érdekel. Utána már a fiú dolga, hogy felvesse, hogy beszélgessetek esetleg. De utalhatsz rá, hogy "kicsit elfáradtam, nem ülünk le egy kicsit?" Ezzel jelzed, hogy nem a társaságával van bajod :)

Ez után lehet, hogy felajánlja, hogy nem isztok-e valamit - az a Te döntésed, hogy elfogadod-e, vagy sem - de akkor csak pultból kiadott italt fogadj el (a van nálam egy üveg-ben akármi lehet).

Viszont javaslat: Ne Te mondd, hogy "úgy innék valamit" vagy ne utalj arra, hogy hívjon meg, én nem kifejezetten szeretem... Ha normálisan tudok egy lánnyal legalább 10 percet beszélgetni, akkor úgyis simán felajánlom... :)


De ezek csak saját vélemények, tapasztalatok. Remélem segítettem vele :)

2013. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen köszi!! :) persze tudom h figyelni kell nehogy belerakjon vmit a piámba.. vagy az övében legyen olyan amivel magát akarja felpörgetni
2013. aug. 26. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Többnyire egyetértek a tanácsokkal, annyit hozzátennék, hogy azért látszik, ha valaki csak azt a dolgot akarja vagy ha valaki többet. Nem a külsején, hanem a viselkedésén, ahogy kezel téged, stb.


Még egy dolgot megemlítek akkor már, a barátnőid nem azért húznak el a sráctól, mert féltenek, hanem mert féltékenyek, hogy rájuk nem mennek és egyedül lesznek a buliban. Nem mondom, hogy mindig ez a helyzet, de az esetek 95%-ban biztos.

2013. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de nem mert az a bnőm aki elrántott ő hozzá is mentek oda és azokat is elutasította csak szimplán nem csípi ha így odajönnek
2013. aug. 29. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!