Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha egy fiú részegen...

Lányok! Ha egy fiú részegen próbál ismerkedni veletek egy buliban, tök mindegy, hogy jó fej e vagy sem, kerülitek?

Figyelt kérdés
Mert volt velem múlt héten egy ilyen eset, hogy buliban kicsit részegen (mindenre emlékszek és nem hánytam :D) odamentem egy normális(nak tűnő), aranyos lányhoz elkezdtünk beszélgetni stb. és amikor Facebookon érdeklődtem nála, hogy nem e hoztam kellemetlen helyzetbe múltkor, de nem válaszolt rá. Gondolom hülyén érezte magát a bulin, le is lépett Facebookról. Most azért nem beszélne velem, mert ittam, neki meg nem ilyen az ideális pasi, vagy nem jövök be neki? Haverjaim szerint nagyon is bejöttem nála, de nem kellett volna ittasan megismerkedni vele. Mi a ti véleményetek?
2013. aug. 16. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen..lejárattad magad a csaj előtt egy életre...ÉN ÍGY CSESZTEM EL MÁR 6 kapcsolat lehetőséget://
2013. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tutira nem érdekelne.
2013. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
józanul beszarik vagytok!
2013. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#3 tényleg? :O
2013. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálam semmi esélye ittas pasinak.

De ha akkor beszélgetett veled,szerintem nem zavarta a annyira,hogy piás voltál.

2013. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én utálom a részeg embereket. Rendszerint elég agresszívak és nagyon nyomulósak... Nálam nem jó pont ismerkedésnél, meg a piaszag se túl vonzó... 19/L
2013. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sztem próbálkozz többet és rájössz, hogy simán nem zavarja őket ha be vagy b_szva sőt van hogy még le is sz0pnak vagy elmennek veled haza d_gni, bár van hogy elküldenek a p_csába ha megkérdezed hogy szeretnél e egy jó kefélni, de az azért ritkább ne izgulj
2013. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem kell ehhez haza vinni, a parkolóban is lepippantanak
2013. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aki ivott, az nálam nem jöhetett szóba. Így diszkóban pl. sose pasiztam, mert ott mki ivott.
2013. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Engem nem zavar egy bizonyos határig,ha valaki részeg..én ugyanígy voltam..csak tőlem ott még megkérdezte h járunk?megfoghatom a s*ggedet?mondtam neki h nem,és ezzel békén is hagyott..de attól még ugyanúgy táncoltam,meg jól éreztem magam..másnap rámírt face-n h bocsi meg minden,mondtam neki h nem baj..de tuti h NEM kéne olyan aki állandóan beb*szik úgy hogy azt se tudja hol van,meg a nevemet sem képes megjegyezni..de ha csak egy kicsit iszik,az nem gond :) */L
2013. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!