Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasíthatnám el kedvese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasíthatnám el kedvesen a nyomulós pasikat, és hogy mondhatnám meg a barátnőknek, hogy nagyképűen viselkednek? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés

Tehát,van egy kissé alacsony,szép szemű srác akivel régóta ismerjük egymást.

Régebben jártunk együtt,szerettük egymást.De egyszer iszonyatos módon becsapott és utána letagadta mások előtt.

Szakítottam vele.Nem érdekelte,egyszerűen meghúzta a vállát és elment.Úgy voltam vele menj a pics*ba,ha ennyire nem érdekel,hogy mi van velünk.Összejöttem egy sokkal kedvesebb sráccal,akivel azóta együtt vagyunk.Ez a srác az exem jó barátja.Általában tesznek 1-2 rosszalló megjegyzést a másik háta mögött,ettől függetlenül (míg nem jut a másik fülébe a dolog) jóban vannak.A helyzet az,hogy az exem nagyon nyomul,a pasim meg egy kissé féltékeny típus.Na és így keletkeznek a bajok...Van egy szintén alacsony srác aki bevallotta,hogy szeret engem.Megpróbáltam elterelni a szót.Most azon tanakodom,hogyan tudnám nem sértően,szerényen visszautasítani őket.Mindig is nehezen tudtam valakit visszautasítani,tudtok erre valami gyógyírt?


Másik probléma az,hogy az egyik barátnőm k*rvásan viselkedik a másik nagyon nagypofájú,a harmadik/negyedik leszbikus.Az utóbbi a napokban derült ki,megdöbbentett a dolog.Tudom,hogy semmi közöm az életükhez,de mégis,hogy tudnám megértetni velük,hogy ez másokra nézve is kínos és rájuk nézve is iszonyú ciki?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 26. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt kár volt elolvasnom...

Csak annyi jött le belőle, hogy kopott lábú kobold srácok vannak körülötted, és leszbikus ribizlik.

Kb ezt a választ tudom adni.

2013. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos tudom :/

Az elköltözés nem jöhet szóba,ha meg nem beszélek velük megsértődnek..

Mellesleg,egyéb észrevétel?

2013. aug. 26. 21:13
 3/3 Dzsenifer00 válasza:

ha van baratod akkor egyszeruen hasznald ezt a kifogast. legyel hatarozott, hisz te sem orulnel gondolom ha a baeatodra nyomulnanak, es o szelid arccal csak nez es habog

a feltekenyseg nagy ur.

a csajok identitasa onallo dontes, amit tiszteletben kellntartani. annak a lanynak aki kirivoan viselkedik egy beszeletes alkalmabal elhinthetned hogy ha a fiuk ezt latjak hogy konnyen kaphato akkor sose lesz normalis baratja es mindenki csak erdekbol lesz vele mert akarmekkora is a varos, a rossz hir gyorsan terjed.

2013. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!