Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkednek velünk így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek velünk így?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel..a hatalmas baj az hogy a szüleink úgy kezelik ezt mit ha ovodások lennénk nem mernek egyedül hagyni a lakásba mindig kérdezgetik h mit csinálunk...ezt hívják ugye féltésnek de könyörgöm nem vagyunk idióták hogy 16évesen gyereket csináljunk...ha elmegy egyikünk a másikhoz akkor az az első kérdésük hogy lesz otthon valaki? Most komolyan szerintük be fogjuk jelenteni ha valami olyat akarunk csinálni????? Az osztály társaim enyhén hülyének neztek amikor mesélték hogy milyen jó volt együtt aludni a barátnőjűkkel akivel kb 3 hónapja vannak együtt én meg csak lestem h mi van...

Ez másoknál is így van vagy csak nálunk?

NORMÁLIS VÁLASZOKAT SZERETNÉK!



2013. aug. 14. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Én ennyi idősen felálltam és odakiabáltam nekik hogy takarodjatok már a f*-szomba.

Asztalra csaptam és megmondtam ha valami nem tetszik ide álljatok elém bármelyikkel lejátszom 1v1-be.

2013. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert sajnos hülyék a szüleid :(
2013. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó lehet csak ironizál, viccelődik de ha nem akkor olyannak pattogtál volna aki fizeti a kajádat és eltart? :D
2013. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyám volt h beszólogatott, majd megmondtam faternak h jobb lesz ha leállítja az asszonyt mert nem leszünk így jóba. :)
2013. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sok ilyen szülő van, szerintem mond meg, hogy nem kell titeket félteni
2013. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Normálisan viselkednek a szüleid. Ha majd neked is lesz gyereked, te is féltenéd. Szerintem, ha 16 éves vagy, nyugodtan leülhettek beszélgetni erről.
2013. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátom 17, én meg 16 (már pár hónap és ő 18, én meg 17, na mindegy), nekünk még most sem engedik ,hogy együtt aludjunk, pedig lassan 2 éve vagyunk együtt. Nem engednek el hozzá ha csak ketten lennénk, és nálunk is csak akkor lehetünk "ketten", ha valaki itthon van, a szomszéd szobában vagy ilyesmi.

Hétvégén ott szerettem volna aludni a barátom tesójánál (lány), mert koncert lesz este és hogy nem mennék haza, de anya kifogásolta és nem aludhatok ott, pedig nem is együtt aludnánk.

Szóval nem csak a te szüleid ilyenek, ne aggódj... :):/

2013. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!