Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés amikor szerelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés amikor szerelmesek vagyunk? A pasik hogyan viselkednek amikor igazán szeretnek valakit?

Figyelt kérdés
Átlagos lány vagyok 22 éves. Még soha nem voltam szerelmes vagy nem tudok róla. Igazi párkapcsolatom nem igen volt még. Sok fiuval megismerkedtem. Igazából két sráccal éreztem igazán jól magam, de mindig csalódtam, mindig csak kihasználtak.A legutóbbi kapcsolatomnál is csak a szex miatt volt velem a barátom. eleinte nagyon jól éreztük magunkat, de idővel már csak a szex volt neki fontos.
2013. júl. 20. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatatlanul jó, legalább is a viszonzott.. viszont azt ne akard megtudni, milyen, ha vége lesz.
2013. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta a viszonzott szerelem fantasztikus. Legalábbis gondolom, mert az enyém sajnos egyoldalú, és ez meg pokoli rossz. Szóval nem minden szerelem jó :S
2013. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi szerelem olyan, mintha nem is a Földön járnál. Egész nap csak vele vagy képzeletben, másra nem is tudsz gondolni. Fantáziálsz, olyan dolgokat képzelsz el vele, amit eddig senki mással. Aztán találkozol vele és kipirulsz. Összeszorul a szád, alig bírsz beszélni és gyakran akaratlanul is hülyeségeket mondasz. Kicsit bénázol, de ez nagyon is kell és jó dolog.


Ha viszontszeret, akkor ugyanezt kapod tőle. Alig várjátok, hogy egyre közelebb kerüljetek egymáshoz.


Olyan érzés, amit nehéz leírni. Át kell érezni és tutti, hogy ha megvan, semmi mással össze sem hasonlítható!

2013. júl. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!