Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek csókolózni 12-14 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek csókolózni 12-14 év körüli tapasztalatlan lányokkal, akiket tanítgathatok és izgat, hogy tapasztalatlanok és kezdők, ez fétisnek számít?

Figyelt kérdés
Már több lánynak is én voltam úgy az első és igazából akkor jöttem rá, amikor már két lányt is megtaíntottam a csókolózásra.:P
2013. aug. 27. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Te csak egy szerencsétlen vagy aki gyerekekre bukik.

Remélem azért még 20 alatt vagy..

2013. aug. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg jó ha még nincs 30 :D
2013. aug. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 WikcsyhhWokOsztTső ***** válasza:

Nem, ez ma már teljesen megszokottnak számít. Sajnos...

Legalább azt áruld el, te hány éves vagy?

2013. aug. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem


A parafília a pszichológiában és a szexológiában olyan rendellenes szexuális viselkedés, amelynek lényege valamely tárgyhoz, speciális szokáshoz, illetve serdülőkorúnál fiatalabb emberekhez való vonzódás szexuális örömforrásként.[1] A DSM-IV ezek legtöbbjét mentális zavarként sorolja be.[2]


efebofília: serdülők iránti vonzódás

2013. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11-14: hebefília
2013. aug. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

e. Pedophilia (pedofília): legalább 16 éves, de inkább idősebb személyek szexuális érdeklődése pubertásban, vagy korai pubertásban lévő gyermekek (fiúk, lányok, vagy mindkettő) iránt.


[Itt kell megemlíteni, hogy van ettől eltérő fogalmi meghatározás is: vagyis a pedofília fogalmát a pubertás kor alatti gyerekek iránti szexuális érdeklődésre használják, és a kamaszkorúak iránti szexuális érdeklődést Efebofília / Ephebophilia-nak nevezik.]


- See more at: [link]

2013. aug. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#6


Itt kell megemlíteni hogy a pedofília (mint betegség) a szexuálisan éretlen gyerekek iránt érzett ellenállhatatlan szexuális vágy.


Egy szexuálisan érett ember iránti vonzalom kortól függetlenül nem tekintendő betegesnek minthogy az már szexuálisan érett!


A középkorban és előtte a 13-14 éves lányokkal már simán házasodtak az uralkodók is.

2013. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!