Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan férfit, aki igazán szenvedélyes?

Figyelt kérdés
pl: mikor hazaérek váratlanul odajön odanyom a falhoz és szenvedélyesen megcsókol ugy hogy beleremegek.felkap és a kezében vissz be a hálóba hogy szexeljünk..........
2013. aug. 27. 08:08
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:

Ezt elsőre senkiről sem tudhatod hogy ilyen ember e. Valahol mindenki találhat ilyet de senkinek sem könnyű.

Folytasd a keresgélést.

2013. aug. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Keress egy pörgős pasit, aztán talán szerencséd lesz és ilyen, volt már ilyenben részem (:
2013. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én sokszor csináltam ezt a legutóbbi barátnőmmel, meg durvábbakat is, ha akarod privátban elmesélem...

Van az a típus, aki ezt alapnak veszi, de nem vagyunk szerintem valami sokan.

2013. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 mit értesz pörgös pasi alatt? :))
2013. aug. 27. 08:12
 5/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok megint, azt hozzá tenném még, hogy érdekes, hogy egyébként egy nyugodt, lassabb mozgású ember vagyok, akiből nem átsz ki ilyesmit.

De ha a szerelmi életemben vagyok, teljesen máskép viselkedem, és a szex... az még inkább elképzelhetetlen annak, aki nem ismeri ezt az oldalam.

Szóval szerintem ez azt jelenti, hogy nem lehet azt hinni, hogy ha valaki az élet egyik területén valamilyen, a többin is olyan lesz.

2013. aug. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aki temperamentumos, mindenhova mászkálni akar, mindenhez van kedve, néha csak fogja magát és megcsókol, amikor nem számítasz rá (:
2013. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6os, ez egyben átok is, mert ugyanilyen szenvedéllyel tudunk veszekedni is...
2013. aug. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pontosan, de szenvedély van benne, nem? :D itt most ez volt a fő szempont
2013. aug. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát, a kérdésben nincs az, mik az előnyei, és mik a hátrányai...

De tényleg kevesen vagyunk, a legtöbben vagy csinálnak ilyesmit, de nem úgy, olyan hévvel, mint mi. Vagy még hajlandóság sincs bennük rá.

2013. aug. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát mert nehéz megfelelő pasit találni :) Én tuti megjátszanék ilyeneket, ha megtalálnám a megfelelő párt, csak hát én is úgy vagyok vele, hogy ez nehéz dió :) 23/F
2013. aug. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!