Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek a nőgyógyásztól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek a nőgyógyásztól még sosem voltam,13 éves vagyok! Mit fog csinálni és meddig tart ez? Írjátok le részletesen, nagyon félek ettől az egésztől!

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy (mert remélem az) Akkor megnézi a melleidet meg esetleg megnézi mi a helyzet lenn, de nem fog turkálni benne.
2013. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg az anyukádat, hogy kisérjen el. Ilyen esertben mindig alap.
2013. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért mész?

Ha valami fertőzés miatt, akkor egy kid vattás pálcikát feldug, kenetet vesz, és majd kapsz eredményt, amiért vissza kell menned. De ne aggódj. Semmi rosszat nem tesz veled.

2013. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek mész 13 évesen? Gondolom van valami fertőzésed mert más esetben nem nagyon kellene menned! Szerintem akkor célzottan kenetet vesznek, hogy kimutassák, mi a bajod.


Bemész, mondod, hogy miért jöttél, mi a problémád. Elküldenek levetkőzni (alulról), majd felfekszel az ágyra, lábakat széttárva, az orvos gumikesztyűben beléd nyúl, kicsit nyomogat, megszerzi a "mintát". De lehet ha szűz vagy, ezek valahogy máshogy zajlanak.


Első vizsgálaton rákszűrést is szoktak végezni, de a te korodban erre nincs szükség.


Felöltözöl, elmondják mit kell tudnod és kimész.

2013. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!