Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami baj van velem? (Lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L. Ny. Dó kérdése:

Valami baj van velem? (Lent részletesen)

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve van fehér folyásom és szőrös vagyok odalent, de a hónaljam csak most kezdett. A mellem már régóta nő és ritkán fáj a petefészkem. 13 Éves múltam és elég zavaró hogy körülöttem már majdnem mindenkinek megjött. Félek, mért nem jön meg, valami baj van velem?

2013. aug. 8. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj. Ez az élet rendje. Előbb-utóbb megfog jönni, ne ezen rágódj. Ettől nincs komolyabb problémád? Majd lesz, hidd el ..
2013. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj, csak a többiek korábban értek, mint te. Én is későn érő voltam, 14 elmúltam már, mire megjött.
2013. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ne aggódj én csak 14 éves voltam mikor megjött .. és évekig volt előtte fehér folyásom :)az elsőnek még örülni fogsz de utána már nagyon fog idegesíteni .. 15/L
2013. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És azt tudjátok esetleg, hogy miért van néha olyan érzésem, hogy mindjárt kiszakadok ott lent?
2013. aug. 8. 12:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy neked még ezzel nem kell foglalkoznod! :D Érdekes meg minden de eléggé zavarni fog.. Nekem pl. mindig nyaralásokon jön meg. Persze akkor nem úszhatok ha csak tampont nem használok,de betétes vagyok szóval engem idegesít... :D 15/L
2013. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező sajnos nem tudom :/ De anyukádnak mondtad már?
2013. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen már mondtam és azt mondta lehet azért mert meg fog jönni de aztán nem jött meg
2013. aug. 8. 12:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy azért fáj, mert már hamarosan meg fog jönni. Ugyanis vannak olyan lányok, akiknek fáj a hasunk ilyenkor, görcsöl és szurkál igaz? Nyugi, akkor valószínűleg hamarosan neked is megjön.

Egyébként egyáltalán nem baj, hogy még nem jött meg, ezek szerint te nem vagy korán érő típus, nekem is pl csak 16 évesen jött meg, és én hálát is adok az égnek, hogy ilyen későn, mert nem kellett annyit szenvednem a suliban, mint a többieknek, akiknek már 12 éves koruktól rendszeres volt.:) Nyugi :D

2013. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13évesen kezdődik nyugi.
2013. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. aug. 8. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!