Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírná valaki a legapróbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírná valaki a legapróbb részletekig hogy hogyan kell csókolózni? 14/F

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Jönni fog az magától.
2013. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez ügyben nekem is jól jönne egy két tipp :D
2013. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jön magától tényleg :)

de hát finoman összeérnek az ajkaitok átdugjátok a nyelveteket onnan meg jönni fog minden :)

csak ne parázz rá :)

2013. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy fontos dolog: Ha nem akarsz belőle Hófehérkét csinálni, ne egyél 1 nappal előtte fokhagymás dolgot. Már csak azért se, mert attól nem fog felébredni, hogy egy almát nyomsz a szájába.
2013. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is paráztam az első előtt... Úgy is akartam, hogy csak ketten legyünk, ebbe Ő is egyet értett... de... nem úgy jött össze :P Kilencen voltunk, ebből négyen ültünk egy padon s elfajult egy szájrapuszi... :$ Először is : gondoskodj a friss lehelletről!!! A kezeid, ne a levegőben legyenek, öleld meg azt a lányt! Szép lassan közeledj hozzá... Közben picit nedvesítsd meg a szájprémed. Picit biccentsd meg a fejed oldalra, hogy ne akadjanak össze az orrok, ne törje ez a pillanatot. Nyisd ki a szájad résnyire (kb. 1 cm széles rés) ekkor valószínűleg a lány is nyitni fog. Vedd be az ajkaid közé a lány felső vagy alsó ajkát. S lágyan kezd el csókolgatni, tehát lágyan becsíped az az ajkát, távolodsz, akkor újra...(nem tudom leírni, ha benne vagy a dologban akkor érzed) picit ez közben a nyelveddel közelíthetsz a szájához, hozzáérhetsz az ajkához... Ez után, ha jól ment kicsit lassítsatok(nem mintha eddig annyira gyors lenne). Szépen finoman, bedugod a nyelved a lány szájába. Ennél a résznél légy kreatív :P van akik köröznek, tehát szépen lassan köröznek a nyelvükkel, én nem esküszöm erre... Ilyenkor akármit csinálhatsz a nyelveddel(persze figyelve arra, hogy a lánynak tetszedjen, óvatosan, lágyan, lassan.... simogathatjátok egymás nyelvét, vagy épp csak a nyelvek hegyét dugjátok össze... ez rajtatok múlik... ,,Ahány ház annyi szokás" :P Vége akkor van amikor csak akarjátok. http://www.youtube.com/watch?v=tJsEHT5djlw Vizuálisan is :P Közben a kezed lehet ott ahol akarod, kedvesed nyakán, hátán, derekán, fenekén(ha benne van a lány is és őt nem zavarja). Remélem segítettem :) de ez olyan ,,mindenki másképp csinálja" dolog és nincs sok értelme a szellemi dolgonak :P
2013. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a videó nekem is jól jött xD :D

14/l

2013. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És amúgy a nyelvet meddig lehet/kell bedugni? :c
2013. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!