Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segglyuk nyalásról vélemény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segglyuk nyalásról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Én sosem gondoltam rá, hogy ilyesmit szeretnék/élveznék egyáltalán, sose vágytam rá... párom egyszer kíváncsiságból "lejjebb" tévedt, amikor ott foglalatoskodott velem, és meglepően jó érzés volt :) Azóta néha csinálja.

18/L vagyok

2013. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nem számára jó és élvezetes. Az ánusz sem egy érzéketlen terület. Kifejezetten izgató tud lenni.

Kár, hogy kevés figyelmet szentelnek neki.

31/F

2013. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Én csináltam, nem tetszett.

A csajnak se tetszett, így összesen egyszer csináltam...

2013. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
16%
ÁLLATOK NYALJÁK A SEGGÜKET,IDE TARTOZIK A KUTYA MACSKA ÉS A STB ÁLLATOK! EMBEREKNEK NEM KELLENE MÁS SEGGLYUKÁT NYALOGATNI...PUNCI MEG PÉNISZ MÉG EL MEGY..NA DE A HÁTCSÓ? OMG
2013. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó: Ennyi erővel párzani se kéne, mert azt az állatok se szokták......
2013. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
-se
2013. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
24%
Mi a jó abba,ha pasi pasinak,csaj csajnak,pasi csajnak,csaj pasinak nyalja a seggét? Persze sz@rás után kéne az ilyen embereknek! Ez is egy ujabb divat,amit ha nem csinálsz lúzer vagy!
2013. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled utolsó , személy szerint is undorítónak tartom és aki ezt csinálja kívánom neki hogy kapja el a partnerét a vékonyfosás aktus közben .
2013. szept. 1. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!