Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi legyen? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom, akit lassan már egy éve ismerek. Nagyon sokat hülyéskedtünk és szórakoztunk együtt ha bajom volt, egyből észrevette, még ha a legtökéletesebb mosolyomat is mutattam, ha rossz kedvem volt, felvidított, és egy idő után úgy éreztem, hogy beleszerettem. Lényeg, ami lényeg, miután elmondtam neki, hogy mit érzek, eltávolodtunk egymástól és azóta volt egy nagyobb veszekedésünk is, amivel úgy gondolom, hogy eléggé elcseszhettem mindent. Sokan piszkáltak minket, hogy "hú, ti jártok", stb. (nem volt igaz), de ő sohasem tagadta.

Most nem tudom, hogy szeret-e vagy sem, mert sosem válaszolt még, de egy ideje nem is beszéltünk. Szerintetek? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!!!



2013. aug. 28. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem csinálj szilvásbuktát,mert az finom !
2013. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem beszéljétek meg! :) Kérdezd meg tőle ha nem válaszol akkor próbáld meg elfelejteni!
2013. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zoliba' ***** válasza:
legalább le van tisztázva a dolog. Ha szeretne veled kapcsolatot,már jelezte volna,amikor megmondtad neki. Lehet,h nem akar kötöttségeket,már nem jelentesz számára kihívást,lehet h úgy érezte,h jó ez így majd lesz egy laza kapcsolat,te meg most a nyakába zúdítottál minden ellenkezőt. Adj időt neki.
2013. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépem minden válaszolónak és utolsó, neked nagyon is igazad van!! Megfogadom... :)
2013. aug. 28. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!