Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szerelmes vagyok meg hogy melyik az igazi énem?

Figyelt kérdés

tudom volt már, de nem ismerem magam, néha elszállnak a fogaskerekeim az agyban, és mondok mindent amit a szívem diktál, néha használom az eszem ha valami más gond van.


De pl amikor írni akarok egy lánynak valamit, akkor a szívem szavait leírom neki, de mielőtt elküldeném az agyam közbeszól.

Rendesen érzem ahogy harcot vív néha az agyam meg a szívem. Általában a szívem döntésére hallgatok, és jók az eredmények.


Mondjuk azt sem tudom hogy ki mikor szerelmes belém :D Minden lány mosolyog rám, kedvesek, humorosak, meg minden. Állítólag én se nézek ki rosszul, meg sokak szerint überelhetetlenül vicces. Ami már már őrült emberével vetekszik.



#fiú #lány #szerelem #igazi énem
2013. aug. 28. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem tudod te, hogy melyik az, mélyen belül ezt mindenki érzi, azt is tudod, hogy szerelmes vagy e vagy sem,

a gond az, hogy ezekkel szembesülni, szembenézni iszonyatosan kemény dolog

és pl ha kiderül, hogy inkább egy álarc, amit mutatsz másoknak, rájössz, hogy le kéne vetni, de az rengetek harccal jár, lehet, hogy elfordulnak tőled a barátok, stb. stb.

de ez csak pár gondolat, szerintem te is tudod miről beszélek.

2013. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kimondottan várod, hogy köszönjön, mosolyogjon rád, és beszélgessen veled, akkor már érdemes elgondolkozni azon, hogy: Lehet szerelmes vagyok!

Ha minden lány kedves veled, mosolyog rád, nehéz eldönteni, szeret-e vagy sem. A lányok egy része nem mutatja ki ezt túlzottan. De ha te nem szereted, akkor neked mindegy, hogy szerelmes-e beléd vagy sem, mert úgyis csak kikosaraznád. Vagy olyan kapcsolatba mennétek bele, aminek nincs jövője. Ha majd beleszeretsz valakibe, akkor próbáld meg kideríteni, hogy ő is így érez-e. Addig nem kell.

És ha tényleg úgy érzel, mint amit leírtál, akkor nyugodtan elküldheted, bár lehet, ezzel kellemetlen helyzetbe fogod őt hozni. De ha soha senki nem mondana/tenne semmit, akkor nem lennének szerelmes párok sem :))

16/l

2013. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!