Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az megcsalás ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az megcsalás ha a barátnőm aki elvileg eddig meg még most is azt állítja hogy én vagyok az igazi neki meg csak engem szeret és nem csalna meg. Hogy most meg bevallotta hogy nemrég másba is szerelmes volt közben?!

Figyelt kérdés
Azt mondta már csak volt... már nincs az az érzés... de ezek után én hogy higyjek el neki bármit is vagy hogy eddig minden szava hazugság e volt? Ezek után honnan tudjam bele e szeret valakibe?? Pedig mindent megadok neki úgy szeretem mint még soha senkit.. és hű vagyok hozzá csak vele törődök még aludni se alszok sokszor miatta.. és ez a hála..
2013. aug. 26. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A megcsalás az az ha le is feküdt az illetővel. Remélem most nem mondtam újat
2013. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hazugság e volt? bele e szeret valakiben?


-.-


Szakítsz ha nem tudsz bízni. Csá.

2013. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha volt csók is vagy szex akkor dobd ki, ne kínlódj vele.
2013. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy csak én vagyok ilyen de én egyszerre csak egy emberbe tudok szerelmes lenni! Keress mást! Ez már milyen, hogy ott vagy neki te és akkor másba szerelmes, holott mindent meg teszel érte... én ott hagynám a fenébe! Nem érdemel meg téged!
2013. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hosszabb kapcsolatnál simán előfordulhat, hogy valaki akár hetekre is a figyelmed középpontjába kerül a párod mellett. Ha ezt az ember a helyén tudja kezelni, nincs gond, simán elmúlik az érzés, és ez nem azt jelenti, hogy akkor addig két embert szeretsz...Lehet, hogy a barátnődnél is erről volt szó, csak rosszul fejezte ki magát (bár ilyesmiről felesleges beszélni, ok nélkül bántjuk meg vele a párunkat).

Tapasztalatból írtam, nekem ráadásul több hónapig járt a fejemben az illető (na nem állandóan, de azért gyakran). Aztán egyszerre csak elmúlt. És ezalatt semmi sem történt, eszembe sem jutna soha megcsalni a szerelmemet, életem párját, még ha ez nyálasan is hangzik :D

2013. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És sokat jelentettek nekem! Megbeszéltem vele telefonon a dolgot és elmondta hogy nagyon megbánta hogy megszerette őt és hogy ez csak 1 hónappal ezelőtt történt kb! És igyekezett kiszeretni belőle mert tényleg engem szeretett akkor is igazán! Ő csak egy régi fellángolása volt de nem csalt meg mert nem találkozott vele nem volt semmi olyan! Szóval én tényleg szeretem és nem tudom elküldeni.. és ő is szeret engem és az igazinak tart azt mondta!!
2013. aug. 26. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt vedd figyelembe, hogy az érzéseidet nem tudod irányítani, a tetteidet igen. Szóval egészen addig, amíg akár csak elképzelte, hogy milyen lenne lefeküdni a másikkal, még nem csalt meg. Mindenki fantáziál másról is a partnerén kívül. Ha ellen tud állni az ilyen ösztöneinek, akkor nem csalt meg. (az, hogy kit zavar egy csók, és kit a lefekvés, meg egyén kérdése, de ez biztos nem volt megcsalás, főleg, hogy ő mondta el korrektül... )
2013. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!