Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell a valóságban ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell a valóságban ismerkedni? ‡‡‡‡Segítség! ‡‡‡‡

Figyelt kérdés
Még soha nem ismerkedtem a valóságban! Hogy kell? Csak úgy odamegyek ahhoz, aki tetszik? Hogy kezdjek beszélgetést?

2013. aug. 28. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 komolyabb és ugyanennyi rövidebb kapcsolatom volt és egyikkel sem akartam járni, csak úgy összejött, megtetszettünk egymásnak, azokat a csajokat meg amúgy sem tisztelem, akiket csak "felszedni" lehet.
2013. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Christiano Ronaldo ***** válasza:

A legelső lépés, hogy járj nagyon sokat emberek közé, ismerkedj meg nőkkel, vedd le a jeleket, bumm.


Attól még hogy egy másik ember egy közegben van veled a valóságban, az még nem jelenti azt hogy engedélyed van ismerkedni vele.

2013. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem meg egy sem jött össze, csak a társkeresőn sikerült nagy nehezen...

De elegem van az internetből, élőben akarok. Hogy kell?

2013. aug. 28. 23:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Honnan szerzek engedélyt?
2013. aug. 28. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt.itt le van irva.Nekem bevált.

[link]

Nagyon jó könyv.képes gyökerestül megváltoztatni.

2013. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fő kő rúgni
2013. aug. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne ne olvass el semmit a legjobb csajozos szöveg se ér semmit ha nincs önbizalmad,hogy élöben odamenj egy lányhoz,ezt pedig csak egyféleképp lehet fejleszteni gyakorlással kezdj igy szolits le nöket tökmindegy ki leszolitod kérdezel töle valamit például mennyi az idö a következönél már megkérdezed azt is,hogy nem e tudna utba igazítani mert sietsz valahová harmadiknál már a nevét is megkérdezed és igy tovább.közben képzeld magad olyannak amilyen lenni szeretnél,hidd el menni fog- remélem tudtam segíteni
2013. aug. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

@pomeasd

Nagyjából elolvastam kíváncsiságból ezt a könyvet, és ez az egész nagyon gáz dolog szerintem.

A könyv teljesen hülyének nézi, lealacsonyítja és általánosítja a nőket. Ezek a "szabályok", technikák lehet, hogy a legtöbb butácska csajnál beválik, akiket fel lehet szedni egy komolytalan játékra, de ha valaki normális barátnőt akar magának szerezni, annak nem így kell hozzáállni ehhez a dologhoz.

Ennek az egész könyvnek a lényege, hogy megpróbál megtanítani, hogy hülyítheted be a csajokat (nem nőket) egy éjszakára. Mert nekem teljesen úgy jött le, hogy a végső cél kizárólag a szex. (Mert manapság a szex után kezdődik egy párkapcsolat...a könyv szerint.) Persze lehet ebben valami, de nem gondolja senki, hogy ez a dolog nem egészen helyén való?

Hajaj... :/

2013. aug. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!