Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit tegyek? (hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit tegyek? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon-nagyon, iszonyatosan tetszik egy fiú... Nem tudom szerelmes vagyok-e belé. Régen biztos voltam benne hogy az vagyok, de lehet csak fellángolás volt. Sokat beszélgettünk, bevallottam neki hogy szeretem, és azt mondta imád engem meg minden, de nem úgy,tehát nem szerelmes belém, és nem is tudna belemenni egy kapcsolatba. Már nem szoktunk annyit beszélni, csak néha eszébe jutok... nekem viszont borzasztóan hiányzik.. kb 3 hónapja volt olyan, hogy 2 napig nem voltam facebookon, és folyamatosan irkált, hogy mi történt, meg hogy hiányzom neki... Nem tudom, szerelmes vagyok-e. Mindig ő jár a fejemben. ha meglátom, úgy érzem kiugrik a szívem a helyéről és mindig mosolygok. Ha véletlenül látjuk egymást valahol, egymásra mosolygunk (van hogy többször is visszanézek rá és még akkor is néz), és mindenkire féltékeny vagyok aki szóba áll vele. Ez volt az érthetőbb fele.

A fiú szerelmes volt az egyik legjobb barátnőmbe. A legjobb barátnőm 3 hónapig járt a fiú volt-legjobb haverjával, akivel a barátnőm miatt vesztek össze. Szerintem még mindig szerelmes belé de erről nem nagyon beszél senkinek, pedig nekem régen azt mondta nekem mindent elmond, és én is elmondhatok neki bármit. "drágaságom"-nak, babának meg ilyeneknek hívott, de mostmár mintha azt se venné észre hogy létezem. Nagyon ritkán, ha beszélünk, azt mondja rég látott, és ha találkoznánk adna puszit, meg megölelne. De ha látjuk egymást csak köszön és kész. Hallottam róla olyanokat, hogy fogdosott egy nála 2 évvel fiatalabb lányt, de én nem nézem ki belőle, és le is tagadta. Az ilyen történetek miatt nem tudom mi van velem, mert ha tényleg ilyen, nem jönnék vele össze, de velem mindig aranyosan viselkedett, tehát nem tudom ismerem-e eléggé ahhoz hogy szerelmes legyek. Eddig csak egyszer éreztem magam szerelmesnek, de az rövid ideig tartott, most viszont az van, hogy tavaly október óta tetszik, és március-április óta érzem magam szerelmesnek. Fogalmam nincs milyen tanácsot várok, de nem tudom mennyire jogosan vagyok kiakadva... én 13/L vagyok ő 14/F


2013. aug. 25. 18:50
 1/2 anonim válasza:
NŐJ FEL! Ennyit tudok javasolni. 18/L
2013. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sokat segítettél köszönöm szépen.
2013. aug. 26. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!