Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok ilyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

nah ebben a kérdésemben arra gondolok h itt szerelem szex kategóriában rengeteg ember miért tesz fel olyan kérdést amit már előtte 100-an feltettek olyan nehéz lenne rákeresni???? vagy pl. olyan kérdést amit simán beírhatnátok google-ba és rögtön megtalálnátok rá a választ

ennyire nincs más dolgotok??? ennyire sok unatkozó ember van ebben az országban???

és az még sosem jutott eszetekbe h a sok hülye kérdésetekkel elvonjátok a figyelmet olyan kérdésekről ami tényleg fontos lenne???

ez csak engem zavar???

akinek nem inge nem veszi magára...


2013. aug. 29. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el, sok a retardált.És mindig is lesznek.Pedig mielott feltenne a kerdest, jon nehany talalat.Mind1.
2013. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DreamWeaver ***** válasza:
Minden felhasználó az értékelő listáján 3 plusz pontot kap, ha kiír egy kérdést. ;)
2013. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Sok a magányos szex nélküli ember.
2013. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, és én is unom már nagyon... :D
2013. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dettó ezen gondolkoztam... Egyszer szerettem volna segítséget kérni, nagyjából leszarja mindenki. :) De a hülyeségre kap a nép!
2013. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És ez téged zavar?

Tikkelni is elkezdesz,ha ilyet látsz?

Nem kötekedek,csak kérdem.


Amúgy arra nem gondoltál,hogy újabb véleményekre is kiváncsi,olyanokéra,akik annál a kérdésnél nem válaszoltak?

Más nemre,vagy korosztályra pl.?

2013. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fórum, megtehetik, unatkoznak az emberek már csak ilyenek és több a hülye, mint az értelmes, szóval ne csodálkozz és ne húzd fel magadat, az idegesség árt az egészségnek.
2013. aug. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 DreamWeaver ***** válasza:
Szofi, ahogy látom még új vagy a klubban. :) Miben kértél segítséget? Ha kiírtad kérdésben, engem érdekelne...
2013. aug. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és te mért vagy ilyen, hogy ilyen kérdést írsz ki ide? ennyire unatkozó ember vagy ebben az országban? :D és arra még nem gondoltál, hogy a weboldal címe gyakorikerdesek.hu, ami ugyebár azt jelenti, hogy olyan kérdés amely gyakran előfordul és ezáltal tök helyén való, ha sokszor van ugyanaz? :D
2013. aug. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!