Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak most?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon jó barátom...egy kicsit több is, mert vonzódom hozzá, de szerelmes nem vagyok és csak barátként szeretem, de kb mindig csókolózunk, ha ketten vagyunk. de sajnos ő belém szeretett elég rendesen és meg is mondtam neki, hogy nem akarok vele összejönni meg hogy csak barátként szeretem stb..aztán meg akart csókolni és mondtam, hogy nem akarom bántani stb és aztmondta nem bántom barátok vagyunk blabla és azóta így megy, csak, hogy kb mindennap elhív találkozni és, ha nem megyek akkor tiszta depi meg stb és már úgy érzem megfulladok, de nem akarom elveszíteni sem, mint barátot...mit csináljak? összejönni nem fogok vele, mert nagyon sok tényező van még ami zavar, de ezt inkább hagyjuk...egyébként is, ha szerelmes nem vagyok akkor felesleges lenne az egész.

2013. aug. 29. 03:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
házasodjatok össze. akkor nemsoká hozzá sem kell érni, de a barátod marad.
2013. aug. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%

barátok nem csókolóznak.

Ő hülye,te meg ribi vagy.

2013. aug. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Didiiayer ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy neked ez így nem megy, maradjatok csak barátságnál és próbálja meg elfogadni, hogy nem fogsz vele összejönni. Viszont akkor ne is bolondítsd azzal a srácot, hogy találkozol vele kettesben stb. mert ezzel nála csak olajat öntesz a tűzre.
2013. aug. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
1,ezt adom XDD
2013. aug. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
ettől miért lennék ribi?:D
2013. aug. 29. 03:51
 6/36 anonim ***** válasza:
30%
1,ezt adom XDD
2013. aug. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

írtam, hogy kicsit több, mint barát..

és ettől miért lennék ribi? szerintem a ribiség bőven nem itt kezdődik :D

2013. aug. 29. 03:51
 8/36 A kérdező kommentje:
bocsi az első válaszom azthittem nem küldte el . :D
2013. aug. 29. 03:53
 9/36 anonim ***** válasza:
1,ezt adom XDD
2013. aug. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
63%
nekem is kell egy ilyen barát :$
2013. aug. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!