Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódok egy rendőrhöz, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódok egy rendőrhöz, aki utánunk nyomoz. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy édesapám után nyomoznak, mert szerintük alvilági ügyletei vannak ( ami amúgy nem igaz, csak a féltékeny és dühös vállalkozók mártották be valami hülye indokkal ). Sokszor jöttek ki hozzánk már, házkutatási paranccsal, "elbeszélgetni", vagy csak úgy rutin ellenőrzés miatt. Mindegy, a lényeg, hogy a nyomozást vezető rendőr egy nálam 10 évvel idősebb férfi. Az elején gyűlöltem, mert tudtam és tudom hogy nincs igaza, és feleslegesen zavar örökké minket. De egy idő után elkezdtem vonzódni hozzá. Persze nem tehetek semmit. Hogy verhetném ki a fejemből?
2013. febr. 10. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy verhetnéd ki a fejedből? Keress valaki mást, pár évvel idősebb csávót, vagy korodbélit.
2013. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Az elején gyűlöltem, mert tudtam és tudom hogy nincs igaza"


OFF-TOPIC: o csak a munkajat vegzi, kaptak egy feljelentest, es kotelesseguk nyomozni.

2013. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok, és nem szeretem a korombelieket, mindig az idősebekkel jöttem ki jól. Örökké rá gondolok, már azt várom mikor jön újra hozzánk. Tiszta hülye vagyok. Úgy érzem átverem az apám.
2013. febr. 10. 22:09
 4/13 anonim ***** válasza:

Kicsit off, de naívnak tűnsz, sajnos van olyan eset, ahol apuka megjátszva mindent, indilli családi környezetben alvilágban tevékenykedik, de persze reméljük, hogy édesapád nem ilyen.


A kérdésre válaszolva valahogy derítsd ki, hogy nős-e a rendőr, mert nem lenne szép dolog belerondítani a házasságába.

2013. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ismerkedj másokkal.

Na jó, ha idősebbekre buksz, akkor beajánlom a 82 éves Béla bát a szomszédból.

2013. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 poiu ***** válasza:
Szerintem bármeddig elmehetsz vele - két tanu jelenlétében.
2013. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A céget ami az apué még a nagypapa alapította, elég jól ment már régen is, ebből van a pénz, nincs semmi alvilági dolog. Az emberek féltékenyek azokra, akiknek kicsit jobban megy. De ezért megdolgoztak a szüleim és nem drogból, fegyverből vagy prostikból van a vagyon. Bízom apuban.


Nem házas, gyereke sincs. Egyik beszélgetésünk alkalmával vhogy szóba került, megemlítette... Nem is tudom már hogy.

2013. febr. 10. 22:30
 8/13 A kérdező kommentje:

10 év korkülönbség ilyen sok? Nem 14 éves vagyok. Miért ezen akadtok fenn? Ha pl. 25 éves lenne, mit tanácsolnál?


Két dolog miatt nem merek kezdeményezni. 1. még azt hinné azért csinálom, mert megakarom vesztegetni, vagy ilyesmi. 2. Apu miatt. Elég hülyén jönne ki, ha azzal kavarnék, aki a sittre akarja küldeni.


Próbáltam ismerkedni, és nagyon aranyos, kedves fiúkkal hozott össze a sors, de nem akarok tőlük semmit. Nem tudok rájuk "úgy" nézni, amíg ő jár a fejemben.

2013. febr. 10. 22:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez viszont jogos, furcsán nézne ki, ha elkezdenél vele most kavarni. Szerintem várd meg a nyomozás végét, minden jót!
2013. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, alaptalan! A sitt meg tele van ártatlan emberekkel...
2013. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!