Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK MI A BAJ VELEM? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK MI A BAJ VELEM? (lent)

Figyelt kérdés
Mindig minden fiúm megcsal. Volt aki 4éven keresztül csalt. Leírom az összes tulajdonságom. Barna szemem van, lilás hajam, de jól áll, nem kihívó! Orrpiercingem és köldökpiercingem van. 54kiló vagyok, 164centi. Imádom a rap zenét, az a mindenem! AKPH, theshowcrew stb. Belsőséggel van baj , vagy külsőséggel?
2013. aug. 29. 09:20
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
jó, nem írtam le mindent. kedves vagyok, önzetlenül tudok szeretni!!!
2013. aug. 29. 09:21
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
és szerény...
2013. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 legly ***** válasza:

Milyen barátaid voltak, illetve csaltak meg?


Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
egyértelműen a rap zene...
2013. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Gondolom te is olyan hiszékeny naiv kislány vagy.
2013. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

gondolom szerény is vagy :D


hány éves vagy?

2013. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Szerintem az egészséges önbizalommal semmi baj sincs, főleg, hogy oka van.. kiskoromban sokszor bántottak, de ez most nem ez a téma.
2013. aug. 29. 09:26
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi, ezek alapján amit leírtál bejönnél nekem :)
2013. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"kedves vagyok, önzetlenül tudok szeretni"


Pontosan ezért! Ne értsd félre de túlságosan naív lehetsz ami arra ad jelet hogy neked bármit be lehet adni, mert elhiszed úgy is.

2013. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
így nem lehet tudni, hogy mi a baj veled. lehet a kapcsolatban rontasz el valamit. engem is mindig megcsaltak a barátnőim, pedig minddel jól bántam...ez van. ha talál "jobbat" esetleg újat, otthagy
2013. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!