Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még normális 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális 16 éves srácok, akik normális lányok iránt érdeklődnek?

Figyelt kérdés
Én 16 éves lány vagyok.Nem cigizem,nem iszom.....stb.,nem járok el bulizni.Jó tanuló vagyok,középfokú angol nyelvvizsgát szereztem, mégsem találok hozzám hasonló normális fiút.165 cm,sovány alkatú vagyok(nem csúnya)Van olyan fiú, aki ugyanígy van ezzel?Mit gondoltok erről?
2013. aug. 29. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Most tettem le a cigit, tavaly megbuktam matekból, de idén sikeresen érettségiztem, 3 hónapja nem ittam és nem is buliztam, nyelvvizsgám nincs, de a német tanár mindeképpen rám akarja erőltetni, és már 18 éves vagyok. Hát igen, senki sem lehet tökéletes... :/
2013. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgéltél idáig. Vannak normális srácok, de lehet, hogy nem feltétlen az kell, hogy 16 évesek között keressgélj. Légy nyitott az emberek felé. És igazából minél jobban akarsz valakit magad mellé annál nehezebben fogod tudni megtalálni. Bízd a véletlenre.
2013. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont ugyanolyanok vagyunk akkor, csak én 170 vagyok :D Mondjuk az se sok :/

Utálom a heringpartikat, inkább grillezés-sütögetés párti vagyok, a cigit rühellem, a piától rosszul vagyok, a piásoktól meg mégjobban...

üdv,

16/f :)

2013. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok a azt leszámítva hogy inkább közepesen jó tanuló vagyok. 16/f
2013. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki?
2013. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Küldesz képet? :)

Én az ilyen lányokat szeretem,és nagyon kevés ilyen lánnyal találkoztam..

183 cm vagyok,elvileg jóképű,jó tanuló

15F

2013. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Valaki Vagyok Én ***** válasza:
Cigizek, iszok, bulizok, jól nézek ki, és a tanulással sincsen problémám. De az első 3 miatt már nem férek bele a normális kategóriába. :DDD
2013. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen lányok iránt érdeklődöm, szóval a kérdésedre a válasz: van, bár már 18 vagyok, de 16 évesen is ilyen volt a felfogásom.
2013. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!