Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit éreztek ilyenkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit éreztek ilyenkor? ( sok válasz jöhet)

Figyelt kérdés
Ha eljuttok "odáig" egy lánnyal/barátnőtökkel, és hirtelen meggondolják magukat hogy mégsem akarják .
2013. aug. 29. 11:04
 1/6 legly ***** válasza:

Csalódást és kérdőre vonom hogy miért.


Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha valakit igazán szeretek akkor képes vagyok rá várni, egészen addig amíg úgy nem dönt, hogy rendben. Nem csak azért vagyok vele, hogy megtörténjen. De szerintem ez mindkét fél részéről azonos gondolkodást igényel.
2013. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor hagynám a fenébe az egészet, mert utálom, ha hülyítenek..
2013. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit?
2013. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vissza ülök Saint's Rowozni!
2013. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mi a gond, ha nem hülyített, hanem normális oka van, nem fogok rá haragudni.
2013. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!