Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ilyenkor ti mit éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Worldismine kérdése:

Lányok ilyenkor ti mit éreztek vagy gondoltok? Erre nagyon kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem. Eléggé összetörtem mert még mindig szeretem. 1hónap eltelt nem volt uj pasija. Elkezdett kirakni facebookra olyanokat h szerelem, nem eldobni hanem megjavítani kell ha elromlik meg ehhez hasonló szerelmes idézetek. Elkezdte likeolni az én bejegyzéseim, kíváncsi voltam ha kirakok egy szerelmes zenét azt is kedvelte. Likeolta a profilképem...Nem tudom mit gondolhat igy most egy hónap után..mert nagyon magamra veszem ezeket h mi van HA...nem is nagyon beszélek vele csak így baráti szinten..Kérdezzek rá szerintetek? v mit kéne csinálnom? Ilyenkor ti mit éreztek? :D

2013. ápr. 25. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
1 Probát megér :) semmit se veszíthetsz vele .. de ezek alapján lehet hogy szeret még ..
2013. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet,h szeret még.Megkérdezhetem,miért szakítottatok?
2013. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, lehet, hogy megbánta.
2013. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor egy nő azt várná, hogy majd újra ráírsz, és te akarod újra egyesíteni a kapcsolatot. Mérlegelj, megéri e egy olyan nőért ezt tenni, aki egyszer eldobott? HA igazán akarna, akkor vagy nem hagyott volna ott, vagy ő kezdeményezne újra, mert megbánta. attól, hogy integet (y) a profilképednek, nem azt jelenti, hogy újra össze akar veled jönni :) fájdalmas dolog, de hidd el, nem oylan rossz. Ilyenkor az van egy csaj agyában, hogy ahhj, a régi szép idők.. amikor még.... ( elmondom neked, mindig is a része leszel a tudatáéban, ezért sosem leszel közömbös számára, de nem fog már ÚGY szeretni.) Szóval ezért sem érné meg :) Azt meg pláne kihangsúlyozom tesó; Azt tedd fel magadnak: Ő valyon megtenné ezt értem? ^^ Kicsit támadónak tűnhet ez az iromány, de sajna.. javarészt ez Íííígy van. ( Ezúttal is üdvözlöm azokat, akik nekem fognak kommentelni :D )
2013. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt mondta azért szakít velem mert úgy érzi kezd el barátiasodni ez az egész..(egy kicsit én is hibás vagyok)
2013. ápr. 25. 14:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Baze

Irogat a szerelemrol, me bolcsnek erzi magat, hoga miket tud postolni, de azt nem tudja, hogy egy kapcsolat akkor kezd komoly lenni es valamit erni, mikor a masik mar nem csak szerelem, meg csok meg szex meg miegymas, hanem a legjobb baratod is.... sot, egy kapcsolat akkor bizonyit, ha szex nelkul is kibirja....

2013. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted, tegyél érte. Függetlenül a fb-os sz@rságoktól. (bocs, csak utálom, ha valaki ezen éli az életét és okosabbnál okosabb idézeteket tesz ki olyan dolgokról, amikhez köze nincs, vagy azt nézi, kik lájkolgatják a képét, meg hogy kiét kell lájkolni, de hetek óta nem beszélt velük)
2013. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem egy próbát meg ér ha érzed hogy szereted :-)
2013. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

figyi sztem ezt csak te tudhatod h mit kéne tenned.....

de persze megér egy próbát de ne csak úgy bökd ki hanem vezesd rá a beszélgetést valahogy! :)

2013. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!