Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem kérdez vissza mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kérdez vissza mert nem érdekli, hogy én miket szeretek?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik és beszélgettem vele. Kérdeztem, hogy miket szeret csinálni, kedvenc énekese stb. és soha nem kérdezett vissza :SS Azért nem kérdezi mert nem érdekli vagy esetleg így akar finoman lekoptatni?

2013. aug. 29. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Le akar koptatni, rohadtul nem érdekli, hogy mit szeretsz vagy mit nem.
2013. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lépj tovább... nem érdekled...
2013. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam ilyeneket visszakérdezni. Ha kérdeznek elmondom, ha ő elmondja az övét akkor nagyon szívesen meghallgatom, de amúgy nem különösebben foglalkoztat. Nem jelenti, hogy nem tetszik, csak ilyen vagyok.
2013. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Amúgy nagyon kedves velem csak olyan mintha nem érdekelné az érdeklődési köröm. Utolsó most valamennyire megnyugodtam :)
2013. aug. 29. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igen le akar koptatni...
2013. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha akar tudni valamit,úgyis megkérdezi.:)
2013. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá.

Amúgy szokott keresni?

2013. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hála Istennek, h nem csak én vagyok ezzel így.

Én csávó vok, de ugyanez a szitu, s ku**ára zavar, h kb. egy kérdésből él 4 hónapja a csaj (enyhe túlzással), pedig elméletileg ő is nagyon jól érzi magát, meg én is + tök hülye, ha úgy szívat, h ő is itt van, vagy így még szemetebb a csaj???

2013. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában a lányoknak nem az érdeklődési kora az érdekes egy fiú számára :D Ha te magadtól erről beszélsz, és látod rajta, hogy un az gázos. De, ha figyel, csak nincs mit kérdeznie szerintem nincs para.
2013. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!