Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozott vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott vagy inkább kimutatta a foga fehérjét?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszett nekem, s olyan február óta szinte naponta beszéltünk 1-2 órát, hol személyesen hol az interneten. Nagyon jófej volt, kedves, megértő segítőkész, okos viszont mostanában annyira másnak tűnik. Cikiz, teljesen más mindig a véleménye mint nekem( pedig az elején egyezett ), undokoskodik, stb. Lehet kiszeretett belőlem? Szerintetek mit kéne tennem? A válaszokat előre is köszönöm...
2013. aug. 29. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy lehet pont mostanra szeretett beléd...
2013. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd ha már nem beszélgettek, akkor kezdhetsz amiatt aggódni hogy nem szeret. Nem tudom hogy vagy vele, de én nem magam akarom visszahallani egy beszélgetésben, igen is tudjon ellentmondani egy lány.
2013. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Én sem de teljesen más mint akibe beleszerettem...
2013. aug. 29. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elején, amíg meg nem szerez, csak a pozitív oldalát mutatja. Amikor már biztos a dolgában, kezd előjönni az igazi énje.
2013. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 Mert valószínűleg utánzott egy olyan nőt, akibe sokan beleestek, mert egyéniség volt.

Valószinűleg a barátnőd már képtelen tovább az előadásra.

2013. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!