Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm megváltozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm megváltozott mióta van pasija, megbeszéljem vele mi bánt ebben van hagyjam?

Figyelt kérdés
Nem változott meg teljesen. Mikor nincs ott a pasi olyan mintha a régi lenne, de még ott se igazán. De amikor ott van a pasi akkor állandóan egymás nyakában lógnak és még akkor sem fordul felém mikor mondani akarok valamit csak közli hogy figyel miközben háttal àll. Vagy felváltva csipkelődnek oltogatnak engem és ezt lehet ők viccből csinálják de eleve tudja a barátnőm hogy önbizalmam nuku. De félek ha el mondanám neki ezeket akkor meg jönne az hogy szét akarpm őket választani. Meg legutóbb azzal jött hogy én nagyon megváltoztam és nem akarok velük lógni. És mivel már nagyon zavar ezért hozzá vágtam hogy vajon miért. De meg is bántam...(hosszú letg bocsi xd)

#barátnő #pasi #hanyagolàs
2013. febr. 20. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
beszélj vele róla. de neked meg azt tanácsolom, hogy csak úgy találkozz a barátnőddel, ha a pasija nincs vele. mert ha ott van a férfi, már nem igazi ,,csajos`` találkozóról van szó.
2013. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőd,miről beszélünk,mindig is ismertétek egymást mindent megosztottatok,nehogy már ne merj szólni Neki,hogy most mi a f@sz van??? Egy pasi miatt Tapló Veled??

Mondd el neki a problémád,ahogy mindig is elmondtad.

Ilyenkor derül ki, ki a legjobb barát/barátnő! sajnos....

2013. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Osztálytársam. Mindig együtt vagyunk. Csak suli előtt várja a fiú. És ott kezdődik mindig minden elölről...
2013. febr. 20. 21:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából csak szeptember óta ismerem de tényleg elmondunk egymásnak mindent... És akkor ezt is elfogom. De ez a kapcsolat még nagyon új. Még benne van a rózsaszin köd. De gondolom ez nem mentség...
2013. febr. 20. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szállj be harmadiknak, és újra jóban lesztek.
2013. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondd el neki amit gondolsz! Ha vagytok olyan jóban, akkor lehettek egymással őszinték úgy hogy nem lesz belőle iszonyatosan nagy sértődés meg csetepaté. Max kicsit berág, mivel most nagyon oda van a srácért, de ha átgondolja akkor rájön hogy igazad van. Lehet programokat csinálni a pasi nélkül is. Az hogy suliban vagytok egész nap, az nem szabadidős program, muszáj ott lenni.


Az én már csak volt barátnőm (mivel már nem nagyon beszélek vele), amikor összejött a pasijával egyszerűen hülye indokokkal félre tett és 3 éves dolgokat hánytorgatott fel amiért már megbüntetett. Aztán mikor rákérdeztem, hogy de most itt szemembe mond meg mi a bajod, lehordott és úgy beszélt velem mint a kutyával és nem értettem miért hiszen eddig semmi baja nem volt amíg nem volt meg a pali. Sosem felejtem el.

A másik megint csak már nem barátnőm középsuliban összejött a pasijával és ő hozzá meg akkor felesleges volt szólni, mert mint aki másvilágon volt. 2 perc után megkérdezte hogy mit mondtál? De ez jó sokáig volt, mindennapos volt. Kicsit már untam hogy sosem figyelt a lilaködtől.

Szóval tudom én milyen az, amikor bekövetkezik a változás, ami nem pont pozitív...


Ha jön a pasi akkor kész vége mindennek sokaknál. A srácoknál nem így van. Ők megtartják a haverokat, találkoznak velük, nem építik le a kapcsolatot. Nőknél nem értem miért nem így van. Miért kell eldobni a barátnőket? Már aki azt csinálja...

2013. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó,nemcsak a barátnőknél van igy! És örülj neki,hogy te még nem voltál hasonló helyzetben. Az én 10 éves legjobb "barátom" azért szakította meg a kapcsolatott,épített le,mert összejöttem egy 8 évvel idősebb nővel,és neki ez nem volt szimpatikus,nem egyezett az elveivel,más volt a társadalmi elvárása ennyi! Ugyanezz,akit jó barátnak,barátnőnek hiszel,csak álca ! Ilyen a Magyar ember Sajnos!!!! Mindenki a saját érdekét,boldogságát nézi,és képes eldobni a legjobb barátokat ismerösöket!!! Ez van! Sajnos!....
2013. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!