Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevésbé magabiztos férfiak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé magabiztos férfiak. Ti hogyan fogadnátok? Mi az, amiből értenétek?

Figyelt kérdés

A szitu a következő: egy férfit, akivel ismerkedtem eredetileg "barátzónába" tettem, de nagyon sokat beszélgettünk, megismertem jobban, és elkezdtem vonzódni hozzá.

Próbálok jeleket adni, hogy változott a véleményem, de nem igazán veszi a lapot (meg is mondta, hogy ő ebben nem valami jó). Egyértelműen azért nem szeretném elmondani, hogy változott a véleményem, mert nem tudom biztosan, hogy ő azért tekint barátnak, mert én így álltam hozzá, vagy azért, mert nem jövök be neki, mint nő.

Szeretném valahogy kipuhatolni, hogy ő mit is gondol rólam, de nem igazán megy. Azon kívül, hogy egyértelműen közlöm, hogy el tudok vele képzelni barátságon kívül mást is? (Nem szexről van szó, az már felmerült köztünk többször, de nem jött így össze, hogy barátság extrákkal... tehát vagy kapcsolat lehetne, vagy semmi...)


2013. aug. 29. 19:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
# 8: Hát ez az, hogy megtenném, ha tudnám, hogy érdeklem, mint nő... de mivel nem tudom, így nem igazán merek lépni. Meg az simán benne van, hogy azt gondolná, hogy csak szexet akarok. :)
2013. aug. 29. 19:23
 12/21 A kérdező kommentje:
# 10: Szerintem, ha valaki bizonytalanabb, akkor könnyebben elengedi magát társaságban, és kettesben jobban begörcsöl. Nem mondom, hogy bambán nézünk egymásra, ha kettesben vagyunk... de azért akkor inkább csak laza csevej van.
2013. aug. 29. 19:24
 13/21 anonim ***** válasza:
12 Mondom, hogy érintsd meg az arcát:D
2013. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

# 13: jó, csak nem tudom, mikor találkozunk legközelebb, és kettesben-e :)

Te amúgy férfi vagy vagy nő?

2013. aug. 29. 19:26
 15/21 anonim ***** válasza:
Csak abból fog érteni, ha megmondod neki. Bármi más jel max neked egyértelmű, nekünk férfiaknak nem, még a magabiztosabbaknak sem.
2013. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
# 15: Én is ettől tartok, de "beégni" sem szeretnék... Tehát szívesen mennék biztosra, vagy majdnem biztosra... én csak ahhoz értek, hogy jeleket adok, és várom, hogy a pasi meghódítson. Igazából ez sokkal jobban is esik, mint az, hogy közlöm, hogy "kellesz", és ugrik... nem is tudom, hogy annak úgy örülnék-e...
2013. aug. 29. 19:30
 17/21 anonim ***** válasza:
De most konolyan? Egy párkapcsolat mivel több baráti szexeléses extráknál? Sztem egy és ugya az.
2013. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Közöld. Szóval. A száddal. Ismered a mondást: Néma gyereknek ...
2013. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
14 Nő vagyok.
2013. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
16 Most mondanám, hogy puszild meg az arcát, de lehet, hogy elájulnál:xD
2013. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!