Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogyan fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan fogadnátok azt, ha egy általatok szépnek vélt lányról - hiányos öltözékben - kiderülne, hogy több szépséghibával is rendelkezik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a striákra, pattanások után visszamaradt foltokra, hegekre a testén, esetleg egyéb bőrbetegségre, amelyet addig leplezett, narancsbőrre stb.
2013. jún. 18. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszik és szeretem nem tulajdonítok jelentőséget az ilyen dolgoknak.
2013. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna egyik sem.
2013. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd engegem egy lánynak leginkább a személyisége fog meg. Ha őszinte velem akkor már nyerö lány. Tehát ha elmondja hogy mi baja van és még ugyis tetszik akkor amikor vetkzötetem már nem fogok meglepödni mivel tudom mire számithatok. :)
2013. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes. Ezzel együtt szeretném őt nagyon.
2013. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hibái mindenkinek vannak.Nem a magazinokban agyon photoshop-olt nőket/férfiakat kell alapnak venni.
2013. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jaja nem gond, örülnék is neki ha látnék egyáltalán meztelen nőt élőben :D
2013. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi van édes, lekókadt?
2013. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, akinek az arca állítólag csinos, viszont a teste bővelkedik a szépséghibákban... :(
2013. jún. 18. 21:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja értem. Nézd, én tele vagyok hegekkel, 13 évesen voltam bárányhimlős, majdnem minden négyzetcentiméteremen maradt vissza heg, még kényes helyeken is, a hasam csíkos a 9 hónapos kislányom után, de azért nem szeretnék elbújni. Ezek mind én vagyok, az én történetem mind, arról mesélnek, amiken már átmentem életemben, és kár, hogy a lelki dolgok nem látszanak...
2013. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!