Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belelehet betegedni a nőhiányba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belelehet betegedni a nőhiányba?

Figyelt kérdés
Abba hogy nincs senkid, nincs kivel összebújni esténként, hogy úgy érzed te soha nem kellesz egy lánynak sem?
2013. aug. 29. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, TE vagy rá az élő példa.
2013. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha elég nyomi vagy akkor igen.
2013. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eltévedtél, én párkapcsolatban élek :) Arra esetleg nem gondoltál, hogy nem csak saját bajára kérdez rá az ember?
2013. aug. 29. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném h belebetegszik az ember....kicsit szar érzés de alkalmazkodsz hozzá, nem mindenki talál párt magának mégse rokkan, betegedik bele.....sőt van aki mondjuk fél évig nőt se lát, mégsincs semmi baja, nem bolondul bele.....
2013. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem mindig van valakivel összebújnom!

a párnámmal :) és elképzelem vmi aranyos kislánynak (nem vagyok pedó) mert ilyenkor már nincs tesztoszteronom, lefekvés előtt recsizek.


Próbáld ki

2013. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!