Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele lehet betegedni a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet betegedni a szerelmi csalódásba?

Figyelt kérdés
Pár napja kiderült,hogy mégsem kellek neki,ez annyira padlóra tett,hogy azóta sem tudok enni,de még aludni se. Hogy tegyem túl magam rajta? Normális,hogy ennyire mélyen érint?
2012. jan. 14. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Bele, Nekem elhiheted!
2012. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
perspeciel nem tudom hogy tudtad meg hogy nem kellesz neki, velem épp a napokban tudatta 1 lány hogy kellek neki, de voltak tényezők ami miatt, annyira nem méltattam válaszra hagy örlödjön még, meg épp nem is annyira hajt a dolog, de ha még1xer megprobál rámirni, akkor elgondolkozok rajta és tutira elhivom megbeszélni-még akármi lehet belőle, úgyhogy fel a fejjel ejts még 1 probát ha nagyon kell neked, ha meg nem ennyi ugysem illenétek össze...... belebetegedni kár én nem tudnék pár napig szarul érezném magam meg 1xer vedelnék 1et, nálam ennyitől elmult már ;)
2012. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2-nak, ha tényleg ilyen könnyen megy. akk még nem szerettél igazán senkit.


Kérdezőnek: Nem szabad elhagyni magadat, minden nappal könnyebb lesz, pláne ha meg tudod oldani, h ne lásd az illetőt. Függ azért attól is, h mi miatt hagyott el, illetve mennyi ideig voltatok együtt. 34F

2012. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3adiknak, ebben valóban igazad van, tényleg nem szerettem még sosem annyira senkit, tudnék olyat akivel eltudnám képezlni azt az érzést 100%ig, de most épp nincs rá lehetöségem, meg 200km választ el minket ugyh meg sem probálom csak mikor már otthon leszek, hogy valoban lehetne e belöle valami
2012. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bele lehet.

De ha csak pár hónap,az még rendben van,ha már évekről van szó,az már komoly betegség és gyengeség jele...

2012. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!