Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A reménytelen szerelembe bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A reménytelen szerelembe bele lehet betegedni? Úgy értem, lehet tőle ténylegesen pl szervi bajunk?

Figyelt kérdés
Ugye gondolok itt a sok szomorkodásra,felesleges vágyakozásra, ez valóban meg is betegíthet?

2012. nov. 8. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Egy határozott igen. Persze csak ha sok ideje szenved az illető.
2012. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezt ahoz tudnám hasonlítani mikor meghal valaki és a kutyája is rövid időn belül elpusztul,tehát a kutya belehal a bánatba úgyhogy el tudom képzelni.

de próbáld meg elfelejteni küzdj!! tudom miről beszélek én is így vagyok.

részletesen is írhatnál hogy mit és hogy érzel.

2012. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akarom mondani:...elfelejteni vagy küzdj!...
2012. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A probléma igazából az, hogy a férfi akit szeretek sokkal idősebb mint én,családos:( szégyenlem bevallani,7 éve szeretem, és azóta szenvedek, Nem tudom elfelejteni.Minden nap gondolok rá.De nem akarok beteg lenni emiatt, próbálom magam elfoglalni, de most pont elég rossz,mert sokat vagyok itthon most.
2012. nov. 8. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
A szerelemtől nem lehet az embernek szervi baja, vagy betegsége. Mindenki volt mâr remènytelen szerelmes, teljesen normàlis dolog. A legjobb megoldâs rà, ha SOHA többé nem talàlkozol vele, ne jàrj oda, ahova ő, ilyesmi. Úgy hamar elmúlik. A szerelmet a hormonjaid okozzàk, amit a mâsik ember 'szaga' vàlt ki. Hülyén hangzik, tudom. Amúgy van egy olyan betegség, aminek köze van a szerelemhez, megtört szív szindróma. Nagyon ritka és csak idős nőknél fordul elő, ha túl sok ösztrogén van a szervezetükben valami miatt. Leàllhat a szívük bànatukban.
2012. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!